Assassin's Creed: Origins Bir Sızıntı Daha Verdi

• 14 Yanıt
  • 2477 Gösterim

*

Çevrimdışı kursat da istanbul

• *
  • 59
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed: Origins Bir Sızıntı Daha Verdi
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2017, 21:33:27 »
Arkadaslar bildigim kadariyla hidden blade eski misir zamaninda yoktu yani oyunda hidden blade olmayabilir.Zaten hidden blade in vasfi kalmamisti son oyunlarda.Birde ozamanlar assassinler templar lar adi altinda degiller.Biriniz peygamber zamani olacak demisti.O temsili gorev ismi olabilir (olursa diyecegim sey:bi peygamberi koymamistiniz oyuna peh.olurdu) bide oyunda roma imp. ya da yunan medeniyeti olabilir.Geminin bukadar kucuk olacagini sanmiyorum, buyuk gemilerle akdenizde yelken acmak ve gemileri bordalamak cok guzel olurdu.Oyuna.assassinler yerine (mumya filmini izleyen bilir)macay tarikatini getirebilirler yada biz onlara karsi oluruz.Ha bide bu oyundan en cok bekledigim 2 sey optimizasyon ve ucsuz bucaksiz collerde at kosturup aslan avlamak :D.Simdilik soyliceklerim bukadar.Foruma uzun zamandir girmemistim yeni oyunun gelisiyle insAllah forumumuz canlanir.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1085
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2017, 04:55:13 »
Piramit senkronizasyonu olacağını zannetmiyorum.

« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2017, 14:52:30 »
Hikaye eski mısırda geçecekse eğer, tüfek tabanca falan olmayacak. Gemi savaşları olacaksa da ac4'te ki gibi çok silah türü de olmayacak. Hatta top var mı bilmiyorum. Mancınıkla mı ateş edicez? Ayrıca bir önceki mesajda arkadaşın attığı yorum da hoşuma gitti. İnanç atlayışını piramitlerden yapamayız herhalde. Hatta o tarihte uzun binalar yok, olmadığı için bence inanç atlayışıda olmayacak. Şimdi düşündüm de ac'nin en temellerinden birisi de binalara duvarlara tırmanmak. Mısır'ın çöllerinde biz nereye tırmanacaz? Daha bu oyun hakkında elimizde pek bir şey yok. Erken konuşmak doğru olmaz. Ama nasıl bir oyun olacak bilemiyorum. Herkes güzel bir oyun olsun istedikleri için umutlu oluyor hep. İnşallah güzel olur.

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 10
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2018, 21:44:56 »
Good Old Days...