Assassin's Creed Brotherhood açılmıyor (ACBSP (32bit))

• 8 Yanıt
  • 1110 Gösterim
Merhabalar,

Assassin's Creed Brotherhood' %34 e kadar oynamıştım bir gün oyuna girerken açılmadı oyunu açtığım da cmd geliyor ve hiç bir şey yok görev yöneticisine girdiğim de ACBSP (32bit) programı çalışıyor oyunu uplayden onardığım da 500mb bir dosya indiriyor oyun açılıyor fakat türkçe değil di sadece oyun açıldığında bazı terimler türkçe olmuştu sorunun ben de olduğunu düşündüm ve dil ayarlarıyla uğraştım her şeyi denedim olmadı sonra yamayı kaldırıp tekrar kurdum oyun yine açılmadı sonra yamayı ve oyunu sildim ve tekrar kurdum türkçe yama olmaksızın oyun açılıyor ama türkçe yamayı kurduğumda ya ilk başı türkçe oluyor yada hiç oyun açılmıyor (genel de oyun açılmıyor) bu sorunla ilgili oyun çeviriye ileti göndermeye çalıştım ama sitelerin de bir problem mi var bilmiyorum ama ileti gönderemiyorum en son posta yoluyla facebook dan aldığım adrese gönderdim 2 gündür hâlâ cevap bekliyorum facebook kullanmıyorum o yüzden oradan ulaşamıyorum.

NOT:Bu sorunlar olmadan önce uplay Assassin's Creed Brotherhood için 5gb lık bir indirme yapmıştı.

Şimdiden teşekkürler.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1581
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Brotherhood açılmıyor (ACBSP (32bit))
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2017, 05:37:33 »
Çok ilginç bir hata. Daha geçen oynadım oyunu Türkçe yamayla bir sıkıntı yoktu. Çok temiz bir şekilde yeniden kurmanızı öneriyorum. Dlc update geldi oyuna onunla alakalı olabilir belki.

« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2017, 10:20:43 »
Çok ilginç bir hata. Daha geçen oynadım oyunu Türkçe yamayla bir sıkıntı yoktu. Çok temiz bir şekilde yeniden kurmanızı öneriyorum. Dlc update geldi oyuna onunla alakalı olabilir belki.

Daha önce de temiz bir şekilde kurdum olmadı. Bu sorunu daha önce AC2de de yaşamıştım sorunun u playden kaynaklandığını düşünüyorum oyun onunla açılıyor çünkü zaten upleye güncelleme geldikte sonra bunlarla karşılaştım AC2de de eski uplay güncellendiği için oldu. Tanıdığım birisi AC2 yi crack li bir şekil de oynuyor "uplay sorun çıkarmıyor mu" diye sorduğumda cevabı:"crack uplay i açmıyor".

Gerçi ben sorunun upladen kaynaklandığını düşünüyorum o olmadan açmanın bir şansı yok mu?

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2017, 01:47:00 »
Update ne zaman geldi hocam

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1581
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2017, 00:27:31 »
Bir ay oldu ya da olmadı. Az önce Assassin's Creed II'ye Türkçe yama kurmaya karar verdim. Yama versiyonla uyumsuz hatası verdi. Oyunçeviri'yle ilgilenen biri var mı bilmiyorum ama olsa bile takacaklarını sanmıyorum. Kısacası yamasız oynamaya mahkumuz.

*

• *
  • 89
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2017, 22:21:46 »
Bir ay oldu ya da olmadı. Az önce Assassin's Creed II'ye Türkçe yama kurmaya karar verdim. Yama versiyonla uyumsuz hatası verdi. Oyunçeviri'yle ilgilenen biri var mı bilmiyorum ama olsa bile takacaklarını sanmıyorum. Kısacası yamasız oynamaya mahkumuz.
Güncel değil yada kırıktır oyunun.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1581
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2017, 02:10:38 »
Güncel değil yada kırıktır oyunun.
Kırık olsa zaten yama çalışırdı .  :D

*

• *
  • 89
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2017, 13:27:47 »
Düzgün güncellenmemiştir bana da olmuştu aynısı.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1581
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2017, 03:14:53 »
Düzgün güncellenmemiştir bana da olmuştu aynısı.
https://forum.donanimhaber.com/ubisoft-oyunu-almayin--127556050
Konu başlığı saçma olsa bile tek yaşayan ben değilim sıkıntıyı. Yıllar sonra Upadete gelince Yamalar çalışmıyor doğal olarak.