Assassin's Creed Origins: E3 2017 Videoları

• 6 Yanıt
  • 1582 Gösterim
*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Origins: E3 2017 Videoları
« : 12 Haziran 2017, 01:49:41 »
E3'ten videolar taze taze geldiler efendim iyi seyirler.

İlk Tanıtım Videosu

Oynanış Tanıtım Videosu

Bir İmparatorluğu İnşa Etmek

Mısırın Gizemleri

Ubisoft E3 Konferansı (Assassin's Creed Origins Açık Dünya Oynanışı için 2:10:08'ye atlayabilirsiniz)
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 12:08:32 Gönderen: Nizamülmülk »
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Origins: E3 2017 Videoları
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2017, 03:18:37 »

Teşekkürler Dagger seni buralarda görmek güzel :D

Oyun baya sağlam duruyor ama ana karaktere bir türlü ısınamadım.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 04:35:08 Gönderen: Nizamülmülk »
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2017, 09:13:45 »

Sebebi görünüşü mü? Şayet tipini ben de pek beğenemedim :D Ama bir görelim senaryosunu ve kişiliğini. Belki Ezio'ya yaklaşabilir(geçmesi çok zor).

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2017, 14:42:30 »

Sebebi görünüşü mü? Şayet tipini ben de pek beğenemedim :D Ama bir görelim senaryosunu ve kişiliğini. Belki Ezio'ya yaklaşabilir(geçmesi çok zor).

Ya ben manalı konuşan tipleri sevmem pek ama videoları izleyince yine biraz ısınır gibi oldum. Belki Ubisoft'un konferansında günümüz kısmından birşeyler görürüz Ashraf İsmail yönetiyorsa günümüz olucaktır. AC4'deki ekiple aynı mutlaka ilerletirler seneryoyu ondan içim rahat şuna :D
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı EagLeEye

• *
  • 662
  • #Everyone'"s" god!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2017, 15:19:44 »
Oyunun dövüş mekanikleri pek tatmin etmedi. Koca adamın boş yere üç kere silahını savurması hoş bir görüntü değildi. Ok kullanırken first-person kamerasına geçebilmek tatlı bir özellik gibi dursa da bu yaşlı gözlerim beni kandırmadı ise okun gidişatını değiştiriyorduk sanırım. Mantıklı bulmadım ama özel görevlerde ok kullanırken arada sırada çıkacak olan sniper elite efekti tatlı bir hava katabilir. Gameplay videosunun sonlarına doğru elinde iki tane ok bulunmakta, ilkini serbest bıraktıktan sonra ikinci oku yaya geçirme animasyonu gözümü tırmaladı. Olmamış, oturmamış. Mısır mitolojisi her zaman ilgimi çekmiştir. Her ne kadar oyunun havasına biraz aykırı olsa da bir iki mitolojik varlığın olması aşırı Witcher'laşmadıkça sıkıntı olmayacaktır. Oyunun, oyun mekaniklerinden daha çok tarihi olaylar, tarihin bize yansıtılması, dönem içi tanınmış kişilerle etkileşimimiz ve görsel olarak tatmin etmesini istediğim oyundur. Mısır gibi, oyunu ileri taşıyabilecek bir şansı umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar. Oyunu RPG'ye benzettiklerini okudum kimin yazdığını nerede okuduğumu hatırlamıyorum. Bilirsiniz ki Dishonored oyununda seçimlerimiz aksiyonlarımız finali şekillendiriyordu. Tam olarak Dishonored tarzı olmasa da eylemlerimiz bir tekrar yerine bir sonuç halini alsa daha tatlı bir ortam olabilir.
Life hurts a lot
more than death.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Origins: E3 2017 Videoları [YENİ VİDEOLAR]
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2017, 01:30:01 »
İki yeni video geldi. İkincisinde 2:10:08'e gelerek açık dünya oynanışını izleyebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 12:08:46 Gönderen: Nizamülmülk »
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Origins: E3 2017 Videoları [DEMO VİDEOLARI]
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2017, 22:19:58 »
Oyunun oynanışı ile ilgili gözlem yapabileceğiniz ve Arena dövüşünü gösteren videolar