Assassin's Creed Origins E3'e Dair Resimler ve Videolar

• 19 Yanıt
  • 4377 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar heyecanımızı taze taze sizlerle paylaşıyoruz. Hadi hepimiz için hayırlı olsun.

Kısa bir süre önce açmış olduğumuz bir konuda oyunun ne kadar Prince of Persia benzeri olacağına değinmiştik bugün bu yayınlanan görseller bu iddiamızı fazlasıyla kanıtlıyor.

Geçelim videolara!

World Premiere

Gameplay Walkthrough

Building an Empire

Şunu söyleyeyim; daha kendim incelemeden sizlerle paylaştım. Herkese iyi eğlenceler. Önümüzdeki haftalarda daha fazla görsel ve video geleceğine inanıyoruz.

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 03:35:28 Gönderen: Nizamülmülk »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

Ynt: Assassin's Creed Origins E3'e Dair Resimler ve Videolar
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2017, 02:01:59 »
O kadar duyuru yapıldı, video paylaşıldı, kesin kaskal gelip de forumda bizimle paylaşır diye bekledim bekledim gelmediniz. Teşekkürler. Yine her zamanki gibi detaylı bir sunum hazırlamışsınız.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2017, 02:06:26 »
Kusura bakmayın ağır bir gün yaşadım. Gene de bu geçirdiğim zor güne rağmen sizlerle olmak istedim.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2017, 03:12:17 »
Mekanikler, oynanış, hikaye nasıl olacak bilmiyorum ama Mısır atmosferi harika görünüyor ağzımın suyu aktı yapılabilecekleri bir düşününce. Nil nehrinde tekne turu yapmak, aslan, zürafa, hipopotam avlamak, Mısır piramitlerinin içinde hazine avına çıkmak... Şu şelaleli resim bile yeter benim için ama sfenksin üzerine bile çıkılmış ya daha ne istenir. Bu oyunun en sevdiğim yanı bu kadar çok sayıda gerçek hayatta yapamayacağımız şeyleri oyunda bize yapma imkanı sunması. Bu oyun kesinlikle vur kır parçala oyunu olmayacak benim için her ayrıntısını içimde yaşamaya çalışacağım, Japon turist gibi inceleyeceğim her detayı.

Walkthrough videosunda gözüme batan çok hata var, bunu niye böyle yapmışlar dediğim çok şey var. Mesela dövüş mekaniğini hiç beğenmedim hiç gerçekçi durmuyor. Atılan okun yönünün değiştirilebilmesi, kartalı drone olarak kullanmak, Cüneyt Arkın misali çoklu ok atmak, World premiere videosunun sonundaki Loch Ness canavarı gibi gereksiz ve gerçek dışı şeyler var. Tırmanırken bir anda görüntü atlaması olup yarım metre ışınlanan bir karakterimiz var ama bunların hepsini mecbur görmezden geleceğim. Ama ağaçtan atlarken ok atma olayını sevdim baya havalı olmuş. At üstünde ok kullanmak da zevkli olacak gibi.

Video ve resimlerde dağ keçisi, leopar, sırtlan, aslan, fil gibi hayvanları görüyoruz. Fil üstüne binmeli değişik bir şey ilginç olacak gibi. Arena savaşları, hipodrom yarışları, gemi savaşları dikkat çeken diğer detaylar. Su altında yüzmek gibi, kaya tırmanışı yapmak gibi yeni şeyler de var. Yanılmıyorsam bir de Roma gladyatörü gibi bir abimiz var tarafımızdan dayak yiyen.  İskenderiye Feneri ise beni heyecanlandıran bir diğer detay. Bakalım merakla bekliyorum daha olması gereken çok şey var hepsi bu kadar olmasın ne olur.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2017, 03:18:19 »
Çok çok çok beğendim. Assassin's Creed 1'deki ağırlık, ciddiyet ve yeni teknolojilerin bu içeriğe gömülmesi ile ortaya muazzam bir şey çıkmış. İyi ki geç giriştiler, iyi ki bekledik. Değecek.

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2017, 03:28:26 »
Oyuna ait resimler gerçekten harika, beğendim, videoları tamamen izlemesem de gördüğüm o kılıcın duruşunu pek beğenmedim açıkçası. Ama olsun oynanış olarak falan güzel ve daha da gerçekçi bir oyun bizleri bekliyor gibi. Bir diğer beklediğim şey de umarım savaşlar biraz daha zorlaşmıştır. Bire birde hadi neyse de bire beşken az zorlanalım yani. Kolay olmasın. Takır takır adamları indirmek pek makul olmuyor.

« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2017, 09:16:14 »
Dövüş sistemi gayet hoş olmuş. For Honor gibi duruyor ama bu kötü bir şey değil kesinlikle. For Honor'ın dövüş sistemi gibi bir sistem bence AC'e güzel adapte edilebilir.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2017, 10:44:23 »
Sadece ismi Assassin's Creed geri kalanı özellikle Witcher gibi serilerden araklama. En önemlisi ise Ana karakter çok itici duruyor. AC gerçekçilikten ilk defa bu oyunla feragat ediyor sanırım. Mitolojik yaratıklar filan nereden çıktı? Oyun baya güzele benziyor ancak beklediğim Assassin's Creed bu değildi kesinlikle.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 11:02:54 Gönderen: Darth Vader »
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2017, 13:26:03 »
Sadece ismi Assassin's Creed geri kalanı özellikle Witcher gibi serilerden araklama. En önemlisi ise Ana karakter çok itici duruyor. AC gerçekçilikten ilk defa bu oyunla feragat ediyor sanırım. Mitolojik yaratıklar filan nereden çıktı? Oyun baya güzele benziyor ancak beklediğim Assassin's Creed bu değildi kesinlikle.

Tüm seride ismi geçen Juno, Minerva gibi isimler ne olacak peki? Onlar da Roma mitolojisinin birer parçası.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2017, 15:18:58 »

Anubise benzeyen bir karakter var birini mumyalıyor; eğer söz ettiğin karakter o ise dikkatli bakarsan onun bir mask olduğu içinde bir insan olduğunu rahatlıkla anlarsın.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 15:46:40 Gönderen: kaskal »