Assassin's Creed: Origins İnventory Menüsü

• 4 Yanıt
  • 1120 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed: Origins İnventory Menüsü
« : 12 Haziran 2017, 02:09:31 »
O kadar söylenti arasında en çok Witcher 3'e benzeyen bir yapı beni endişelendiriyordu. Oyun çok iyi ancak o Witcher bu ise Assassin's Creed. Çok özenildiği ve özgün bir inventory yapıldığı fazlasıyla belli.

“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1277
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed: Origins İnventory Menüsü
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2017, 03:19:15 »
İyi değil mi? Yani hangi manada dedin. İyi örneklere özenilsin yahu sıkıntı yok.

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2017, 03:26:29 »
Loot etme de oyuna eklendiği için ve silahların seviyeleri olduğu için bence daha güzel bir deneyim olacak. Özellikle enchantment vs. olursa tadından yenmez
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2017, 15:22:12 »
İyi değil mi? Yani hangi manada dedin. İyi örneklere özenilsin yahu sıkıntı yok.

Yok Witcher 3 çok iyi, çok etkileyici sadece AC birebir ona benzemesin dedim. Çünkü Gta ile başlayan open world oyun furyasını hepimiz biliyoruz. AC open world durumunu pek iyi işleyemediğinden oyun bittiğinde yapacak bir şey kalmıyor çok sıkılıyoruz. Ama Gta'da yapılabilecek şey hiç bitmiyordu. Bunu oyun içinde araba olmasına ve seyahatin daha hızlı olmasına bağlayanlar da vardı ama Syndicate'ki at arabaları ile de çok fazla dolaşamadım. Oyun bitince bitiyor. Gezecek bir şey, yapacak aktivite kalmıyor.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2017, 17:26:32 »

Yok Witcher 3 çok iyi, çok etkileyici sadece AC birebir ona benzemesin dedim. Çünkü Gta ile başlayan open world oyun furyasını hepimiz biliyoruz. AC open world durumunu pek iyi işleyemediğinden oyun bittiğinde yapacak bir şey kalmıyor çok sıkılıyoruz. Ama Gta'da yapılabilecek şey hiç bitmiyordu. Bunu oyun içinde araba olmasına ve seyahatin daha hızlı olmasına bağlayanlar da vardı ama Syndicate'ki at arabaları ile de çok fazla dolaşamadım. Oyun bitince bitiyor. Gezecek bir şey, yapacak aktivite kalmıyor.
AC 3'te üşenmeden tüm featherları, havada uçan ve ismini hatırlamadığım o kağıtları, tüm sandıkları, tüm kaleleri, tüm eşyaları açtım ama açmak için açtım. Zevk için değil, haklısın.

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922