Assassin's Creed Origins Yeti Ağacı / Skill Tree

• 3 Yanıt
  • 1392 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Assassin's Creed Origins Yeti Ağacı / Skill Tree
« : 12 Haziran 2017, 13:37:49 »
Assassin's Creed Origins'te karakterimizin üç farklı yoğunlaşabileceği özellik ağacı bulunuyor. Hepsine puan yeter mi göreceğiz ama sanmıyorum. Büyük ihtimal oynayış tarzımıza göre belli bir sayıda özelliği aktif edeceğiz.

Hunter

Warrior

Seer

Daha fazla detaylar açığa çıktıkça ekleriz ya da sizler de yorumlarınızla bilgileri detaylandırırsınız.

Ynt: Assassin's Creed Origins Yeti Ağacı / Skill Tree
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2017, 13:48:20 »
Başlığı açarken şöyle bir şey beklemiştim

Spoiler: Göster

Önceki konularda Witcher'a çok benzemiş denildiğinde pek katılmamıştım ancak bu gerçekten de Witcher 2'nin aynısı. Neyse, güzel bir oyun ortaya çıkarsınlar da, çalıntı değil sonra tartışırız. Artık seri o kadar kötü bir yola girdi ki çalıntı oyuna bile razı oluyoruz.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2017, 15:26:24 »
Mis mis! Benim de ilgimi bayağı çekti.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2017, 21:22:29 »
Bu özellik güzel bir özellik ama keşke loldeki kabiliyet sayfasındaki gibi çok seçenek olsa.  :)