Assassin's Creed: Origins Soru-Cevap

• 18 Yanıt
  • 4974 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1246
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Assassin's Creed: Origins Soru-Cevap
« : 14 Haziran 2017, 12:38:06 »
Değerli oyuncular, bu bölümde farklı ve dinamik bir yol izleyelim. Sorusu olan ama cevabını bilmeyenler için, biligli kişiler soru sorsunlar ve akabinde cevapları yapıştırsınlar.

İlk olarak ben başlıyorum, umarım birileri bu emekleri araklamaz, alıntı yaparsa da kaynak gösterir :) Ek olarak bu sistem sanırım daha kolay olacak giriş için. Soru soracaklar, detay siteyenler alakalı bölümlere ayrıca başlık ile yeni konu açarak yardım isteyebilirler.

Sual: Oyun kaç yıldır geliştiriliyor?
Cevap: Son dört yıldır.

Sual: Farklı bir ekip mi yapmış?
Cevap: Hayır, Assassin's Creed Black Flag'i geliştiren ekib oyunun yapımcılığında öncü olmuş.

Sual: Oyun nerede geçiyor?
Cevap: Malumunuz Antik Mısır'da.

Sual:Karakterimizin adı ne?
Cevap: Bayek.

Sual: Karakterimiz nasıl biri, ne yapar, neci?
Cevap:Kendisi Habeşistan ile Mısır arasında kalan Nubiya kökenli yani bir Nubi ayrıca son Medjay. Medjay, Antik Mısır'da polislik yapanlara verilen ad diyebiliriz.

Sual: Oyunun diğer oyunlara nazaran farkını açıklar mısınız?
Cevap: Ubisoft'un dediğine göre 4 önemli ana başlık var. 1- Özgür hikaye sunumu, yani hikaye ilerlerken seçimlerimizde daha özgürüz. 2- Aksiyon rol yapma seçeneklerinde artış ve derinlik 3- Tamamıyla yenilenen dövüş sistemi 4- Silah kullanımında daha refah bir oynanış tecrübesi.

Sual: Hikaye tam olarak nedir?
Cevap: Assassin's Creed Brotherhood denilen topluluğun kökenlerine dair bilgiler edineceğiz. Temel bunun üzerine kurulu. Mücadelenin başlangıcına dair yeni şeyler öğreneceğiz.

Sual: Zaman aralığı nedir?
Cevap: Hikaye, aksiyon Millattan Önce 49 yılında başlıyor. Bu tarihte Antik Mısır yönetimde olmasına rağmen bölgenin hakimi Roma! Ek olarak Roma'da da iç savaş var. Aynı anda Mısır'da VII. Kleopatra taht için savaş vermektedir.

Sual: Değişik karakterler gördük, o kurt kafalı kim?
Cevap: Antik Mısır halkının tanrı dedikleri şarlatanlar kim olacak :D oyunda da göreceğiz. Bu arada kurt değil, daha çok çakal olarak bilinir.

Sual: Hangi stüdyolar çalıştı bu projede?
Cevap: Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapore, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Kiev ve Sperasoft studio.

Sual: Ne zaman hangi platformlara çıkıyor?
Cevap: 27 Ekim 2017'de Xbox One ailesine. 7 Kasım'da da PlayStation 4 ve PC'ye.

« Son Düzenleme: 14 Haziran 2017, 12:48:27 Gönderen: Nizamülmülk »

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
Ynt: Assassin's Creed: Origins Soru-Cevap
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2017, 17:49:35 »
Sual: Oyunun diğer oyunlara nazaran farkını açıklar mısınız?
Cevap: Ubisoft'un dediğine göre 4 önemli ana başlık var. 1- Özgür hikaye sunumu, yani hikaye ilerlerken seçimlerimizde daha özgürüz. 2- Aksiyon rol yapma seçeneklerinde artış ve derinlik 3- Tamamıyla yenilenen dövüş sistemi 4- Silah kullanımında daha refah bir oynanış tecrübesi.
Vay be. Demek TWD gibi özgür hikaye sistemi olacak ha? Valla iyi olur, ama yine The Walking Dead'deki gibi farklı seçenekleri seçip ipin ucunu yine aynı yere getirmeyelim?
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2017, 01:04:30 Gönderen: SivaslıProphet »

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2017, 21:00:24 »
En çok hoşuma giden kısmı özgür hikaye kısmı oldu. Merakla bekliyorum. Tabi her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hikayeyi merak ediyorum. Hususen günümüzde geçen hikaye ne durumda? Çok merak ediyorum. Umarım bunların cevabını bulabiliriz.

*

Çevrimdışı HyportHeymia

• *
  • 40
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2017, 03:19:19 »
ps4 ve  pc ye 7 kasım demişlerde pc ye kesin erteleme gelir.

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2017, 15:11:53 »
Ana hikayeye çok etki edeceğini sanmıyorum seçimlerimizin. Daha önemsiz şeylere etki edecektir. Bu kadar kapsamlı ve derin bir hikayeye sahip oyunda çok fazla değişken ve farklı son olursa devamını getirmek zor olur diye düşünüyorum. Gerçi yapılmıyor mu yapılıyor başka oyunlarda ama ben saçma buluyorum.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1137
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2017, 02:17:29 »
Ben de böyle düşünüyorum. Oyunun senaryosunu tamamen değiştirmemeliyiz. Bir Witcher tarzı olmamalı kesinlikle. Hatta ikinci oyunla üçüncü oyun arasındaki save bağlantısı gibi bir şey hiç olmamalı.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2017, 04:32:31 »
E3'de deneyen herkes dövüş sistemini sevmemiş. Bu da tutmazsa Souls-Like AC yapsınlar kesin tutar.

İstediğimiz pramiti keşfetmek için içine girebilecek miyiz bilen var mı?
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2017, 15:53:21 »
Zamanın bolluğuyla bir gömlek üst bir oyun yapmışlar. Oynayış ve grafikleri başarılı olsa da hikaye yönünden sınıfta kalabilir.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1137
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2017, 16:48:42 »
Okuduğumuz hikaye de karakterin geriye kalan son Medjay olduğu ve Büyük İskender'in kalkanını taşıdığına dair bölümler mevcut. Düşmanının yadigarını taşıyor ve görevi Mısır'ı korumak. Günümüz için de Desmond'u ya da atasını görmek gibi bir söylenti mevcut. Bayek'in dudağındaki yara izi bunu kanıtlıyor aslında. Ben hikayenin kötü olacağını düşünmüyorum. Düşünce biçimi olarak eskiye döndüler.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2017, 03:20:16 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2017, 21:59:34 »
E3'de deneyen herkes dövüş sistemini sevmemiş. Bu da tutmazsa Souls-Like AC yapsınlar kesin tutar.

İstediğimiz pramiti keşfetmek için içine girebilecek miyiz bilen var mı?

Souls-like mekanikler AC kitlesine hitap etmez. Souls-like oyunlar dikkat ve emek ister. AC oyuncusu açar oyunu binalara tırmanır tek tuşla ya da button spam yaparak düşman öldürür hevesini alır oyunu bitirir. Hardcore AC kitlesine belki hitap edebilir ama casul oyuncular çabuk sıkılabilirler.