Anket

Nasıl buldunuz indirimi?

Gayet iyi, çok uygun
Fena değil, beğendim
Ne iyi ne kötü, orta
Pek beğenmiş sayılmam, fiyatlar düşmeli biraz daha
GABEN İSTİFA

Steam Yaz İndirimleri Başladı!

• 4 Yanıt
  • 767 Gösterim
*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 86
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
Steam Yaz İndirimleri Başladı!
« : 22 Haziran 2017, 22:03:06 »
Steam Yaz İndirimleri bugün saat 20:00 itibariyle başladı. Haliyle mağaza da çöktü.

Eminim bir çok kişi CS:GO için bekledi indirimi, 12 TL olacak diye. Ama beklenen olmadı ve CS:GO sadece %33'lük bir indirimle 16,08 TL 'ye satışa sunuldu. Bunun dışında GTA 5 %50 indirime girdi. Şu anki fiyatı 89,50 TL. Beklenenin aksine PUBG indirime girmedi. Halâ 69,99 TL 'ye satışta.
Diğer oyunlar:
  • Arma 3: 33,99 TL
  • Rocket League: 18,60 TL
  • Garry's Mod: 9 TL
  • Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: 140,03 TL
  • Assassin's Creed Serisi:+%50 İndirim
Peki nasıl buldunuz indirimi? Lütfen fikirlerinizi yukarıdaki ankette belirtin.

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Steam Yaz İndirimleri Başladı!
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2017, 22:32:58 »
Steam Yaz İndirimleri bugün saat 20:00 itibariyle başladı. Haliyle mağaza da çöktü.

Eminim bir çok kişi CS:GO için bekledi indirimi, 12 TL olacak diye. Ama beklenen olmadı ve CS:GO sadece %33'lük bir indirimle 16,08 TL 'ye satışa sunuldu. Bunun dışında GTA 5 %50 indirime girdi. Şu anki fiyatı 89,50 TL. Beklenenin aksine PUBG indirime girmedi. Halâ 69,99 TL 'ye satışta.
Diğer oyunlar:

NieR: Automata'yı bekliyordum mutluyum. Ama genel olarak bakınca eski Steam bonkörlüğü yok. Bekleyip göreceğiz eventlar falan olursa harika olur
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 86
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2017, 00:41:59 »
Spoiler: Göster

Diğer oyunlar:
NieR: Automata'yı bekliyordum mutluyum. Ama genel olarak bakınca eski Steam bonkörlüğü yok. Bekleyip göreceğiz eventlar falan olursa harika olur
Ben de ininal alacam ilk (bayramda tabiiki, para ne arar bende :D), Steame yükleyip ilk kez parayla oyun alacam :D (CS:GO)

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1235
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2017, 06:41:06 »
Dikkat edin, hele hele diye almayın. Oynayacaksanız alın :D

« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2017, 03:32:04 »
Shadow of Mordor 11 TL olmuş. Herhalde Shadow of War'ın duyurulmasının da biraz etkisi var. Onun dışında Salt and Sanctuary 16 TL ki bu üzücü çünkü geçenlerde ayrı olarak indirime girmiş ve 7 TL olmuştu diye hatırlıyorum. Wolfenstein New Order ilginç bir şekilde 44 lira. Bu oyunun çok çok daha ucuz olduğu zamanları hatırlıyorum. AC ve CoD serileri yine her zamanki gibi babalarının tatlı prensesleri. Total War Atilla 20 TL olmuş. Önceki indirimlerde bu kadar düşmemişti  diye hatırlıyorum bu iyi olmuş sevenleri için -ha bu tonla gerekli DLC olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Baldur's Gate de aynı şekilde önceki indirimlere göre biraz daha düşmüş ve 10 TL olmuş (gönül isterdi ki 7 olsun). Hala 7 TL olmasını beklediğim bir diğer oyun ise Darkest Dungeon. Arkadaş oyunun zevkli olacağından şüphem yok da, tekrar edici oynanış mekaniklerine sahip bir oyun için 15 TL yine de fazla geliyor. Ve gelelim büyük fiyaskoya. Geçen aylarda yapılan bir değişiklikle Paradox oyunlarında bir fiyat artışı uygulandı. Europa Universalis IV, Crusader Kings ve Victoria 4 87 TL'ye çıkarken, old-school RPG hayranlarının gönüllerinde taht kuran ve 60 TL gibi bir rakamla çıkış yapan Pillars of Eternity 98 TL oldu. Özellikle Europa Universalis benim için hayal kırıklığı oldu. Önceleri indirimli fiyatı 7 TL olan oyun şu anda 21 TL indirime girmiş bulunmakta. Oyunla ilgili gelişmeleri takip etmediğim için neden olduğu hakkında bir fikrim yok ancak oyunu almayı uzun zamandır düşünüyordum ve, eh, keşke fazla düşünmeseymişim.