Assassin's Creed Origins Oynanış Videoları

  • 1 Yanıt
  • 1211 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

  • *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Origins Oynanış Videoları
« : 22 Haziran 2017, 22:14:40 »

Biliyorsunuz yavaştan herkes Origins'in tadına bakmaya başladı. Bu videoları izleyerek oyunla ilgili kafanızdaki bazı soruları çözebilir ya da sizi neyin beklediğini görebilirsiniz. Ben bir iki bölümde çok etkilendim. Özellikle yağ testileri kırılınca ortalık yağ oluyor ve eğer yakındaki bir ateşli bölmeden oku yakıp bu yağa atarsak her yer yanıyor. Ya da yağ testisini elimize alıp ateşli bölmeye gittiğimizde kendi kendine yanmaya başlıyor ve karakterimiz yanarak ölebiliyor. Bu da oyunda gezerken pek çok detayla karşılaşacağımız ve sürprizlere açık olmamız gerektiği anlamına geliyor.

Oyunun bazı bölümleri AC 2 - Brotherhood ile benzerlik taşıyor. Brotherhood'daki Cento Occhi "Yüz Gözler" çetesinin şehir içi ve dışında zaman zaman bize saldırması gibi Mısır çöllerinde ve taş arazilerde de karşımıza banditler çıkabilecek. Exclusive Gameplay side questinde bunu görebiliyoruz. Oyun içinde Roma askerleri çok çeşitli verilmiş. Gladyatör dövüşlerinde karşımıza kırmızı kıyafetli lejyonerler çıksa da şehir dışında yeşil kıyafetli lejyonerler ya da yerel çetelere katılmış roma barbarları çıkabiliyor. Mısır askerleri de gene aynı şekilde çok çeşitlilik taşıyor. Gerçek anlamda çok özenilmiş ve detaylı bir oyun bizleri beklemekte.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

Ynt: Assassin's Creed Origins Oynanış Videoları
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2017, 11:02:17 »
süper  ;)