Assassin's Creed Origins Hakkında Tüm Bilinenler

• 14 Yanıt
  • 6957 Gösterim
Ynt: Assassin's Creed Origins Hakkında Tüm Bilinenler
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2017, 23:46:37 »
Güzel bir oyun bekliyorum.AC serisinin Black Flag ile bitmesi gerektiği teorimi sarsabilir.

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1262
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2017, 19:44:26 »
Nasıl yani, neden Black Flag ile bitsin, daha çok şey var bilinmedik, LOST gibi olur :D bitirirlerse ki bitmedi, iyi ki bitmedi.

*

Çevrimdışı kerem1249

• CoMa Representative
  • *
  • 18
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • WizardFan
« Yanıtla #12 : 01 Eylül 2017, 00:18:29 »
Assassins Creed serisi son yıllarda hikayesel olarak eski başarısından ödün verdi, ancak oynayış ve grafik kaliteleri arttı. Bu serinin bitmesi aksiyon oyunculuğunda bir devri kapayacaktır. Kaldı ki bitti denilen The Mafia serisi bile geçen yıl yeni oyununu çıkarttı. Böylesi akımlar kolay kolay bitmeyecektir. Önümüzdeki 10 yılda AC'nin en az 3 yeni oyun çıkaracağını düşünüyorum.
Community Manager - Paradoxfan
Community Manager Representative - AC1092
Community Manager Representative - TWT

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 01 Eylül 2017, 09:54:05 »
Eğer üç yılda bir çıkarırlarsa öyle evet. Ama bunu yapacaklarını sanmıyorum. Sonuçta bu bir üçleme ve arayı soğutmak istemezler. Her yıl bir oyun çıkarmaya devam edecekler bence. İki yıl sonra bir iki sene daha ara verebilirler. Umarım vermezler. Yılda bir oyun öyle iyi oluyordu ki. Sadece savaşların yer aldığı dönemlerde geçmeli oyun. Mesela Syndicate'te bir tane tarihi savaş, isyan vesaire göremedik. Bu da bir süre sonra beni sıktı. Seçtikleri dönemleri iyi düşünmeliler.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #14 : 31 Mart 2018, 14:01:15 »
Ses efekti ekliyip develere yallah demesini sağlıyıcam shajdhsjdnjsdsjdsfı ;D