Assassin's Creed Rebellion Duyuruldu

• 4 Yanıt
  • 1581 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Rebellion Duyuruldu
« : 28 Haziran 2017, 17:06:21 »

Assassin’s Creed hayranları ve oyuncular serinin yeni oyunu Origins’e odaklanmış durumdayken Ubisoft küçük bir sürpriz daha yaptı. YouTube üzerinden yayınlanan duyuru videosu beraberinde Assassin’s Creed Rebellion kendini gösterdi.

Mobil platformlara gelecek olan Rebellion bizleri 15. yüzyıl İspanyası’na, Engizisyon Mahkemeleri’nin vahşi uygulamalarla insanları katlettiği döneme götürecek. Bildiğiniz üzere 2016’nın son günlerinde vizyona giren Assassin’s Creed Filmi de bu dönemi konu alıyordu. Bu sebeple oyun dünyasına pek de yabancılık çekmeyeceğiz. RPG türünde bir oynanışa sahip olacak yapım Ezio Auditore, Shao Jun, Claudia Auditore ve Machiavelli gibi pek çok tanıdık karakteri de içerecek.

Oyunu iOS işletim sistemli cihazlarda çalıştırabilmeniz için en azından iOS 8’i yüklemiş olmanız gerekiyor. Android cihazlarda ise Android 4.1 sistem güncellemesini yapmanız ve optimize bir oynanış için en az 2GB RAM’e sahip olmanız gerekiyor.

Assassin’s Creed Rebellion için henüz resmi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak YouTube videosunun açıklama kısmında çok yakında tüm akıllı telefon ve tabletlere çıkış yapacağı belirtilmiş.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Rebellion Duyuruldu
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2017, 19:47:19 »
Oynanış videosu yok mu? Eğer resimdeki gibiyse bu nedir aga?
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2017, 20:05:40 »

Videonun sonunu dikkatli izleyin. En sonda küçük ekranda 2 saniyelik bir oynanış görüntüsü görebilirsiniz. 2.5D bir platform oyunu olacak gibi. Mobile gelecek bir oyun olduğu için zaten böyle olmasında bir anormallik yok bence.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2017, 22:13:25 »

Videonun sonunu dikkatli izleyin. En sonda küçük ekranda 2 saniyelik bir oynanış görüntüsü görebilirsiniz. 2.5D bir platform oyunu olacak gibi. Mobile gelecek bir oyun olduğu için zaten böyle olmasında bir anormallik yok bence.
Çok pardon. Kocaman Oyunfest yazısından dolayı video olduğu dikkatimi çekemedi. Resim sanmıştım açıkçası. Hakikaten bu oyunfest'i kullanma fikri benimdi sanırım. :D Bir dakika! AC haberinde oyunfest reklamı yapmak? İşte bu tuhaf. :o
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2017, 22:24:41 Gönderen: Darth Vader »
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2017, 23:28:59 »

Çok pardon. Kocaman Oyunfest yazısından dolayı video olduğu dikkatimi çekemedi. Resim sanmıştım açıkçası. Hakikaten bu oyunfest'i kullanma fikri benimdi sanırım. :D Bir dakika! AC haberinde oyunfest reklamı yapmak? İşte bu tuhaf. :o
Oynanış videosu için ayrı bir konu açacaktım, oynanışla ilgili bilgiler de olacaktı orada. Ancak birden halısaha maçına çağırılınca o konuyu açamadan sadece bunu açtım, oyun hakkında temel bilgi olarak. Sana cevap verdikten sonra oynanışla ilgili de ayrı bir konu açacağım. Aslında bunu sen de açabilirdin bak. :)

Videonun üzerinde bariz bir oynat butonu göze çarpıyor zaten. Ve de kocaman Oyun Fest yazısı? Hadi ama!
AC haberinde Oyun Fest reklamı yapıyorum, bunu da ilk kez yapmıyorum zaten. Kimin fikri bilmem ama hala çok güzel buluyorum. Ve de aslında reklam demek doğru olmaz, zira oradaki haber metnini alıp burada paylaşıyorum. Bir nevi gereklilik o logo yani. Bence tuhaf değil :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.