Favori 5 Tapınakçınız

• 3 Yanıt
  • 1886 Gösterim
*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Favori 5 Tapınakçınız
« : 29 Haziran 2017, 20:36:12 »
5-Robert De Sable
4-Rodrigo Borgia 
3-Shay Patrick Cormac
2-Cesare Borgia
1-Haytham Kenway

Benimkiler bunlar.Peki ya sizin favoriniz kimler?
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Favori 5 Tapınakçınız
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2017, 23:12:06 »
5 tane favori Tapınakçı sayamam. 5 tane favori Suikastçı da sayamam o ayrı konu. Seriyi oynadıkça hem Tapınakçı hem de Suikastçı saflarından aşama aşama soğudum niyeyse. Bana aralarında süregelen savaş İnsan-Isu savaşını hatırlatıyor.
Spoiler: Göster
O savaşta bu iki grup birbirleri arasında çekişirken Güneş'ten gelecek felaketi fark edememişlerdi. Ardından Suikastçı-Tapınakçı savaşı Güneş'in ikinci felaketinin erken fark edilmesini önledi. Şimdi ise Juno tehdidi halihazırda bekliyor.

Kısacası birbirleri ile savaşırken büyük resmi gözden kaçırıyor iki taraf da, neyse konuyu dağıtmayayım.

Sadece Haytham Kenway demek istiyorum. Seride ilk kez bir Tapınakçının görev hedefi olmaktan gerçek anlamda sıyrılıp kendini ifade ettiğine şahit olduk. Normalde Suikastçılar'ı hep haklı bulurken Haytham sayesinde "Acaba?" demeye başlamıştım. Yani Tapınakçılar için gerçek anlamda bir önder gördük Haytham ile. Robert De Sable, Borgialar her ne kadar iyi noktaları olsa da hedef olduğu hep hissettirilen, sadece Cennetin Parçaları peşindeymiş gibi gösterilen birer karakterdiler. Benim gözümde Haytham bu durumun ötesine geçebilen ilk karakterdi. Anlayışın Babası rehberlik etsin üstada.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2017, 23:52:04 »
Çok beklenmedik isimler olacak büyük ihtimalle ama kötüyü olduğu gibi oynamayan sadece kötü yanını göstermeyen psikolojik gerçekliği olan karakterleri daha çok seviyorum.

1-François De La Serre
2-Chretien Lafreniere
3-George Monro
4-Vali cel Tradat
5-Juhani Otso Berg
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2017, 00:27:01 »
"I want to Apple" repliğini aklıma kazıdığı için Cesare borgia.
İm not locked up with you, you locked up with me!