Assassin's Creed Origins'in Syndicate'dan Daha Çok Satması Bekleniyor

• 16 Yanıt
  • 4314 Gösterim
*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Unity'nin günahını aldınız evet. Syndicate berbattı evet. Origins ise hepsinin telafisi olacak. Yenilikçi bir oyun olmuş seriyi neden hemen silip attınız anlamadım. RPG yönlerin öne çıktığı ve dövüş sisteminin tamamen sizin kabiliyetinize kaldığı adaletli bir dünya yaratmışlar. Kendinden yüksek levelda düşmanlara air assassinate yapamamak çok hoşuma gitti. Gerçekte de olduğu gibi kendini geliştirmenin önemi daha çok ortaya çıkacak. Boss'ların ve düşman türlerinin artması POP'a geri götürecek ve oynadığımız oyunun bir oyun olduğunu bize yeniden hatırlatacak. Oyun bittiğinde yapacak şey bulamamak yerine alternatif tonlarca görev ve faaliyet bulunacak. Mide bulantısının nedeni Avrupa yerine Doğuyu ele almaları ise çok faşist bir düşünce baştan söyleyeyim. Ama kimsenin günahını da almak istemem; çünkü bazı düşmanların troll gibi oluşu beni de aşırı rahatsız etti. Oyun oynuyoruz evet ama gerçeklikten bu kadar uzaklaşılmamalı. Bu yolun sonu markanın iflasına kadar gider.
Yalnız POP da AC de oldukça "kolay" oyunlar. Seriye 10 yıl sonra Dark Souls tarzı bi dövüş sistemi eklemek kesinlikle klasik AC oyuncusunun oynama isteğini baltalayacaktır. Avrupa/Doğu meselesine ise gerçekçi bakmak lazım. Origins haritası gördüğüm kadarıyla hep dağ bayır. Tamam grafikler güzel ama neye tırmanacağımız, hangi çatıların üzerinde koşarak hedefe ulaşacağımız konusu kafa karıştırıyor. Ayrıca bu sene de optimistliğin üzerinde bakıyorum. Laf ettirmiyosun. :D

Origins beklenen verimi veremedi, bu kadar yüksek sistem isteyen bir oyun bu kadar başarısız olamaz.
Eski Assassins Creed oyunları mütevâzı sistemlere uygundu ve oyuncusunu derinden etkileyen hikayelere sahipti. AC2 Brotherhood'da Ubisoft Marsilya'ya bile gönderme vardı.
Sistem gereksinimleri ne alaka anlamadım. Unity'den beri gereksinimler yüksek zaten.
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Doğunun sevilmemesinin nedenini sadece yapılara, parkura vesaire bağlıyor isen esas optimist düşünce budur. Halbuki Mısır'ın gizemleri, mimarisi, tarihi hepsine bin basar. Hele ki Helenistik dönemin Mısırı. Firavunlar ne kadar ihtişamlı yapılarda yaşıyorlardı bakmanızı öneririm; koşacak yer arıyorsanız. Oyunun ilk gameplay videosunda ise Medunamun'a düzenlenecek suikast öncesindeki hava suikastını izlerseniz nerelerde/nasıl koşacağınıza bir ön bakış atmış olursunuz.  :)
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Doğunun sevilmemesinin nedenini sadece yapılara, parkura vesaire bağlıyor isen esas optimist düşünce budur. Halbuki Mısır'ın gizemleri, mimarisi, tarihi hepsine bin basar. Hele ki Helenistik dönemin Mısırı. Firavunlar ne kadar ihtişamlı yapılarda yaşıyorlardı bakmanızı öneririm; koşacak yer arıyorsanız. Oyunun ilk gameplay videosunda ise Medunamun'a düzenlenecek suikast öncesindeki hava suikastını izlerseniz nerelerde/nasıl koşacağınıza bir ön bakış atmış olursunuz.  :)
Çıkan hemen her içeriği gördüm zaten ama mekanlar yine de hayal kırıklığı.
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ben biraz kaskal hocama katılmak istiyorum doğuda kültür tarih resmen zengin bir medeniyet yatıyor.Tırmanacak binanın az oluşu cok oluşu çok etkili olmayacaktır.
İngilterede her taraf tuğlaydı parkurdu noldu ingiltere haritasından gram tatmin olmadım beni etkileyen bir uygarlık yatmıyor batı tarafında.Ha biraz ihtilalden dolayı fransayı sevdim...Kaygıların yersiz mentor hocam

Şahsen sanayi bacalarının dumanlarından bunaldım doğuda resmen uygarlık yatıyor.Bu uygarlıga tam yol tornistan....

Benim en büyük kaygım umarım bizi maceradan maceraya sürüklenecek görevler konulur.Openworld oyunlarında en cok şikayet ettigim şey tekdüze görevler.
İlk kez bir seri üzerinden 2 sene sonra bi oyun cıkıyor.Bu oyun serinin dönüm noktası olmalı.Ki olacaktırrrr
Beyleeeerr bu seriyi kötü bakış açılarımızla biz harcayacağız ubisofttan önce.
Ben bu assasins creed dışında hiçbir oyuna bu kadar bağlanamadım.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
Oyun bittikten sonra yapacak hiçbir aktivite kalmıyor. Bu durum düzeltilmeli.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı kerem1249

• CoMa Representative
  • *
  • 22
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
Oyun Mısır Piramitleri hakkında bir Alternatif Tarihte de geçebilir. Piramit tırmanmak isteyenler oldukça çoktur.
Community Manager - Paradoxfan
Community Manager Representative - AC1092
Community Manager Representative - TWT

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
Oyun M.Ö. 49 yılında geçecek.