Ac2 brotherhood-revelations güncellemeyle gelen türkçeyama uyumsuz versiyon hata

• 2 Yanıt
  • 1780 Gösterim
Ac2-brotherhood-revelations türkçe yama yüklerken son güncellemeyle gelen DataPC.forge ve DataPC_extra.forge  uyumsuz versiyon hatası alıyorum ve birçok kişide benzer hatayı alıyo çözümü hiç bi yerde bulamadım. oyunda hiç bi türlü altyazı çalışmıyo. oyunu orjinal aldık oynayamıyoruz arkadaş yardımcı olabilecek olan var mı. hata 2017'yle gelen güncellemeden kaynaklanıyor yani eski yöntemlerle cevap vermeyin :)
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2017, 03:14:43 Gönderen: faker »

sen uplay den mi yükledin yoksa cd den mi yükledin eğer cd den yüklediysen ac yi yönetici olarak çalıştır update yüklesin sonra oyunu 2,3 kere felan kapatıp aç tüm update'yüklesin sonra tr yamayı kur

sen uplay den mi yükledin yoksa cd den mi yükledin eğer cd den yüklediysen ac yi yönetici olarak çalıştır update yüklesin sonra oyunu 2,3 kere felan kapatıp aç tüm update'yüklesin sonra tr yamayı kur
Steam'den kardeşim baya araştırdım çözüm bulan yok hala , en son gelen güncelleme gelince yamayayla uyumsuz olmuş yani yamayı uygun hale getirmeleri lazım onuda yapmıyo oyunçeviri oyunlar eskiymiş diye