BlackFlagte Eksik Bulduklarınız Hakkında

• 2 Yanıt
  • 2768 Gösterim
*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1033
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BlackFlagte Eksik Bulduklarınız Hakkında
« : 05 Ağustos 2017, 16:16:11 »
Belki çok da önemli detaylar değil ama ben bazı şeyleri eksik buldum

1)Mesela dümeni serdümene devretme özelliği olabilirdi.Savaş dışında Adewale gemiyi devretme özelliği güzel olurdu

2)En çok istediğim hazine aramak için suyun altına loadıng ekranı olmadan dalma özelliğini blackflagte görmekti.(Origins gibi)

Sizin de fikirleriniz varsa buyrun :)

Ynt: BlackFlagte Eksik Bulduklarınız Hakkında
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2017, 22:55:33 »
Belki çok da önemli detaylar değil ama ben bazı şeyleri eksik buldum

1)Mesela dümeni serdümene devretme özelliği olabilirdi.Savaş dışında Adewale gemiyi devretme özelliği güzel olurdu

2)En çok istediğim hazine aramak için suyun altına loadıng ekranı olmadan dalma özelliğini blackflagte görmekti.(Origins gibi)

Sizin de fikirleriniz varsa buyrun :)
aynen katılıyorum bide gemiyle şehirlere ateş ettiğimizde hiç biryer zarar görmüyordu :D en azından bazı dayanıksız binalar veya kayalıklar felan yıkılsa fena olmazdı :D
-bide en çok sinir olduğum şeyde senin dediğin suda her yere dalamıyorduk :D

Ynt: BlackFlagte Eksik Bulduklarınız Hakkında
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2018, 22:51:05 »
şimdi birkaç büyük şehir daha olsaydı ii olabirdi mesela havana gibi 2-3 şehir daha daha çok ve çeşitli içerik ama oyunun açık dünyasına diyecek lafım yok birde jeyi mok istemiştim büyük gemileri elegeçirip onları kullanmak veya birkaç gemile birlikte dolaşmak veya savaş halindeyken yardımcı kaptana devredip diyer geminin içine atlamak ve ordaki düşmanlara saldırmak ve hikayede bizim adwerd assassin eğitimi almadan bir assassin olan dunken ı öldürüyo ve o hareketlerle nebileyim hikayeyi biraz uzatsaydınız be kardeşim