Assassin's Creed Origins - "İktidarın Oyunu" Adlı Gameplay Trailer'ı Yayınlandı

• 4 Yanıt
  • 2371 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle

Bu defa çok etkileyici bir trailer ile karşı karşıyayız. Oyunun yapısını tümüyle ilgilendiren detaylar veriliyor. Bununla ilgili bilgiye oyunda geçecek karakterler bölümünden ulaşabilirsiniz ama kısaca yazmak gerekirse dün de söylediğim gibi çocuk firavunumuz Ptolemy ile ilgili olacak hikayemiz. Bu sırada çok fazla entrika dönüyor Mısır'ın içinde. Sezar'ın ordularının Mısır'a girmesi ile birlikte İskender'in düşünce yapısı yeniden ortaya çıkıyor ve bu düşünce Tapınakçı düşünceye çok yakın. Sezar, Cleopatra'nın altın ve gümüş içinde yüzmesinden çok etkileniyor ve bu ihtişama kavuşmak istiyor zaten Roma'ya da yapmak istediği şey bu. Ancak iç savaşın doruğunda olan bölünmüş bir ülke söz konusu. Ptolemy'i yöneten Pothinus, Cleopatra ve Sezar gibi pek çok taraf Mısır'a hakim olmak istiyor. Oyunda tam olarak tapınakçıları göreceğimiz sanmıyorum ama bu düşünceyi doğuran kaynak bu gücü elde etme hırsı olarak karşımıza çıkacakmış gibi geliyor. Bayek'i de pagan inanışın tanrılarını kullanan yobazlara karşı savaşırken göreceğiz ki kendisi tanrılara gerçekten inanıyor ama onlar tanrı mı? Bu sorunun cevabını oyunda göreceğiz. İçinde fillerin, karada ve denizde savaşan roma askerlerinin ve savaşların (İskenderiye Kuşatması, Nil Savaşı) olduğu bir duruma hazırlayın kendinizi; iyi seyirler.

Ubisoft artık bizi kırmıyor, Türkçe alt yazıyı açmayı unutmayın.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 20:57:51 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ofofofofofofoofof elim ayağım titredi

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
Abi sen ne diyorsun ben bir ara altıma işedim zannettim.  ;D
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
son zamanların en iyi oyunu gibi duruyor
ama daha önceki iki oyunu henüz oynamadım):
fragmanla yetineceğim:)
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
Bu konuda sana hak veriyorum. Unity ve Syndicate'in henüz ara sahnelerden birleşmiş bir Türkçe film videosu bile yok.