Assassin's Creed Origins - 24 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi [TR]

• 2 Yanıt
  • 1611 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 23:16:57 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Origins - 24 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2017, 22:41:17 »
Dövüş sisteminden nefret ettim ya kılıç adamın içinden geçip gidiyor beyazlı kırmızılı savurma çizgileri çıkıyor ekranda hit pointler ne hareket yaptığı anlaşılmıyor kılıcı önden saplayıp çıkarsan da adam ölmüyor falan nasıl bir kafayla yapmışlar bu sistemi anlamadım bu oyun tarihi olaylara alternatif bakış açısı sağlayan bu yüzden de gerçekçi olması gereken bir oyundu neden hack&slash tarzı bir oyuna çevirip ciddiyeti kaybettirdiler anlamıyorum. ACB'de kılıcı adama vurduğunda adam gerçekçi tepki verirdi kılıç geri sekerdi ne diye böyle değiştirdiniz ki yapmanız gereken tek şey etrafımızı saran adamların aynı anda saldırması, bazı adamların çok hızlı saldırması ve gerekli tepki süresinin düşmesi, bazı adamların birden fazla counter gerektirmesi falandı. RPG yapacaksan başka oyun çıkar AC'yi neden bulaştırıyorsun. Değişikliklere kapalı olduğumdan değil cidden çok rahatsız etti dövüş sistemi. Sırf Mısır'da gezmek için oynayacağım
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Origins - 24 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2017, 03:36:32 »
Şimdi şöyle bir durum var ki AC için hep birbirini tekrarlayan bir oyun olduğu söyleniyordu. Sanki bir oyun varmış da mod yapılıyormuş her seferinde gibi ancak ben sürekli farklı şeyler denemelerinden memnunum. Sonuçta en iyisine sadece deneyerek ulaşılabilir. Syndicate'teki dövüş sisteminden daha kötü olduğunu düşünmüyorum. Bir de sana dikkatli oynama şansını da veriyorlar. Eğer çok özenerek oynarsan kimse sana kılıç saplayamaz; sen de gerçekçilikten nasibini almış olursun. Animasyonlu dövüş sahnelerinden sıkılmıştık. Kesik atmak, vurmak, farklı düşman tiplerini alt etme yolunu anlamak bu tarz şeyleri deneyeceğiz ben heyecanlıyım. Unity'deki dodge, roll ve omuz atarak düşürme hareketleri çeşitlendirilmiş geliştirilmiş gibi geldi bana. Zaten oyun geliştiricilerinin oyunları geliştirmesi gerekir. Ubi de bunu yapıyor; zevk almak istiyorsan sana da aynısını öneriyorum.  :)
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”