Assassin's Creed Origins - Hathor Tapınağı - Hazine Oynanış Videosu

• 4 Yanıt
  • 1997 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle

Bu videomuzda bir önceki yazımda söylediğim karanlık yerlerde karşımıza çıkabilecek yaratıklarla ilgili bilgi alıyoruz. Dikkatle izlemenizi öneriyorum ben bayağı yüksek sesle bağırdım. Önceki oyunlardaki çalıdan fırlayan vaşak, ormanda ekran titremesiyle karşımızda beliren ayılar gibi bir adapte söz konusu. Sözü videoya bırakıyorum.

« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 23:17:40 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi

izlemiyorum  ::)

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
İzle ve etkilen abi o kadar diyorum.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Işıklandırmada aşmış adamlar, aşırı gerçekçi gözüküyor.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
Unity'nin lağımlarında aşmışlardı abi.