Türkçe Altyazı?

• 7 Yanıt
  • 2755 Gösterim
*

Çevrimdışı enverefe

• *
  • 27
  • Assassin
    • MSN Messenger - efekarabiyikoglu@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Türkçe Altyazı?
« : 16 Eylül 2017, 23:44:37 »
Oyuna Türkçe altyazı gelecek mi?
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2017, 03:39:23 Gönderen: kaskal »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1137
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkçe Altyazı
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2017, 03:38:35 »
Site adına konuşamam ancak kendi adıma konuşacağım; seriye Türkçe destek gelmesini ne kadar istediğinizi biliyorum. Ama bu bizde biten bir şey değil. Hepinizin çaba göstermesi gerekiyor. Ubisoft ülkemizden pek beslenemiyor. Türkiye'nin tek AC forumu olmamıza rağmen ilgi çok az. Ubisoft da bunu bizim gibi görüyor, izliyor. Orijinal oyun satış listelerini kontrol ediyor. Forum'da bile bir konunun beş yüz görüntülenmesi oluyor ama çok az tartışılıyor. Forum içindeki ilgi bile böyleyken resmi rakamları tahmin edebiliyorsunuzdur. Kesin bir şey söylemek zor. Ama daha önce alt yazıyı da geçtim video içi Türkçe yazılara tanık olmamıştık. Benim size tavsiyem beklentiye girmeyin ama umudunuzu da yitirmeyin. Ne olursa olsun Said Sürücü ve ekibi bu imkanı bizlere tanıyacak.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta

*

Çevrimdışı onerism

• *
  • 24
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkçe Altyazı
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2017, 18:59:50 »
Oyun 27 ekimde çıkıyor çalışmalar 1 ay sürse kasım sonuna hazır olur bence

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 34
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkçe Altyazı?
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2017, 03:36:52 »
Kendi çabam ile oyuna türkçe altyazı ekliyorum izlemek isteyenleri beklerim.

« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2017, 23:20:01 »
Herkese Selamlar,

Başka bir siteye bağlantı vermeye izin var mı bilmiyorum ama AC: Origins çevirisine başladık. Oyuna geri gömmedik henüz ama sorun çıkartmayacağını sanıyoruz. İlerlemelere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Spoiler: Göster
Eski çevirileri de içeren Animus Projesi ana sayfası:
http://animusprojesi.com/

Berkay Şahinoğlu

Animus Projesi
Çevirmen

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1137
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2017, 18:10:10 »
Çok teşekkürler.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı onerism

• *
  • 24
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2017, 01:14:26 »
Animus bu seriyi 100/100 çevirisini yapıcak mı acaba diğer seriler gibi değil çünkü baya bir konuşma ve metin var hani unity syndicate ac3 toplasan bir okadar eder DLCler vs baya bir uğraş,bitirmek 3 hafta gibi bir süre aldı,ana hikaye olsa gene yeter gerisi polisiye roman