Anket

Bu sahnenin gerçekliğinin hangi derecede olmasını isterdiniz?

Serap
Gerçek
Cennet Parçasının Gücü
Hologram

Assassin's Creed Origins - Hepimizi Şaşırtan Sahne [Spoiler]

• 4 Yanıt
  • 1665 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1131
  • Karanlığa hizmet için de karanlık da çalışılır.
    • Profili Görüntüle

Ubi gizliden gizliye yayınladığı hiyeroglif videolarının içinde bize mitolojik bir deneyim sundu. AC serisinde bu durum yadsınamaz bir gerçek. Güneş, Jüpiter, Juno, Minerva ve daha niceleri bir savaş gerçekleştirdi ve tekerrür edecek bir savaş olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak Ubisoft öyle bir an yaratmış ki serapla gerçek arasında kalmış durumdayız. Sizin fikriniz nedir?

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
Büyük ihtimal gerçeküstü bir olay yani aynı juno minervanın ortaya çıkışları gibi. Tipinden ötürü de direk güneş tanrısı RAyı anımsatıyor. Senaryosu çok heyecanlandırıyor bu oyunun, syndicate ile zaten biraz toparlamışlardı origins ile iyice güzelleşecek gibi duruyor.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1131
    • Profili Görüntüle
Ra'ya nasıl benzettin anlamadım. Şahine benzeyen hiçbir yanı yok. Daha çok çakal tanrı Anubis ile Hetepi isimli karaktere benziyor.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2017, 14:05:46 Gönderen: kaskal »

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
Ahahaha ne bu atar yahu, çok uzun süre oldu mitlere bakalı aklımda köpek/kurt tipi başlı ra kalmış ama yanlış kalmış, bilgi için teşekkürler yine de. Anubis ile karıştırmışız demek ki.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1131
    • Profili Görüntüle
Estağfurullah. Belirttim sadece. O anki yanlışlık yapma psikolojin ile öyle algılamış olmalısın. Bu insani bir durum. Ben de Bastet ile Sekhmet'i karıştırdım geçenlerde.