Assassin’s Creed Rogue Remastered Duyuruldu!

• 5 Yanıt
  • 1968 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1673
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin’s Creed Rogue Remastered Duyuruldu!
« : 12 Ocak 2018, 01:51:35 »

İlk olarak 2014 yılının Kasım ayında  PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarına çıkarılan Assassin’s Creed Rogue, ilgi çekici hikayesi ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Bu beğeninin ardından Ubisoft oyunu PC için çıkarma kararı almış ve 10 Mart 2015’te bu sürümü piyasaya sürmüştü. Şimdi ise sıra 8. nesil konsolların iki devi, yani PlayStation 4 ve Xbox One’a geldi.

Remastered sürümün hazırlanması Ubisoft Sophia’nın sorumluluğu altında, ki şirket orijinal Assassin’s Creed Rogue’un yapımcı koltuğunda da oturuyordu. Oyun iki konsolda da 1080p standart çözünürlüğe sahip olacak. Ancak PS4 Pro ve Xbox One X 4K destekleyecek. Grafikler elden geçirilerek görüntü işlemeleri, çevre detayları ve gölgelendirmeler için geliştirme sağlandı. Deniz savaşlarındaki animasyonların kalitesi arttırıldı ve düşman gemiler daha rekabetçi bir hale getirildi.

Oyunun bu sürümü çeşitli bonus içeriklerle birlikte geliyor. Kuzey Amerika’da Sör Gunn’dan geriye kalanların peşine düşeceğimiz Sör Gunn’ın Zırhı ve hisar fethetme temalı de Sable Hisarı Kuşatması görevleri oyuncuları bekliyor. Karakterimizi kişiselleştirebilmemiz için Usta Tapınakçı ve Kaşif isimli iki farklı giysi-eşya-silah paketi yer alıyor. Assassin’s Creed Origins’in ana karakteri Bayek’in de aralarında bulunduğu eski Suikastçı kıyafetlerine ek olarak Black Flag’deki gemimiz Jackdaw’a ait bir paket de sunulacak.

Assassin’s Creed Rogue Remastered 20 Mart 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkış yapacak.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1584
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin’s Creed Rogue Remastered Duyuruldu!
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2018, 03:31:40 »
Oyunfest logosu göremedim. Gözlerim bozulmuş sanırsam noooooo.

Not:Çeviri yapmadan yönetici olan üye.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2018, 03:39:50 Gönderen: kratos »

*

• Bat of Gotham
  • *
  • 1673
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2018, 13:18:04 »

Ben de sizde gereken saygıyı göremedim. Beklentilerim hatalıymış sanırsam.  :)
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2018, 14:14:18 Gönderen: -Ezio Auditore- »

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1584
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2018, 14:04:35 »

Ben de sizde gereken saygıyı göremedim. Beklentilerim hatalıymış sanırsam.  :)
Şaşırtma özelliğim vardır.  Sözüm size değildi. Gördüğüm en iyi 3 yöneticiden biriydiniz. Oyunfest için ise gayet haklıyım. 8)

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1584
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2018, 14:08:35 »
Talha abimiz forumda en son 5 sene önce aktif olmuş Emrehan141'e forumu ayakta tuttuğu için teşekkür etmiş ancak Ezio Merciless'i tamamen unutmuş. Biraz tuhaf kısacası Emrehan 141'e teşekkür olayı. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında -ezio auditore-
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2018, 14:10:55 Gönderen: kratos »

*

• Bat of Gotham
  • *
  • 1673
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2018, 15:19:42 »
Oyun Fest'ten alıntılanan haberlerin sonuna Oyun Fest kaynağı belirtilmesi fikrini ortaya atan ve ön ayak olan sizdiniz zaten. Ki aylardır bu fikre uygun bir haber girişi yapmamıştım. Oyun Fest'te girilen -ki daha doğrusu Oyun Fest'te benim girdiğim- haberlere kaynak belirtmem gayet haklı bir durum sanırsam. Zira Assassin's Creed hakkındaki haber paylaşımımı hem 1092 için hem de Oyun Fest için yapıyorum. Ayrıca Oyun Fest'te girdiğim haberin sonuna da birkaç istisnai (gerçekten istisnai) durum hariç 1092'nin linkini ekliyorum. Yani burada karşılıklı bir şey söz konusu.

Hem Ezio the Merciless hem Emrehan141 hiç şüphesiz forum için emek veren pek çok kişi arasındalar, tıpkı sizin gibi. Ayrıca bazı isimlerin unutulduğu konusuna katılmıyorum. Birkaç isim nezdinde "tüm kardeşlerine" teşekkür etmiş Talha Abi.

Bu arada Rogue'un Remastered olarak gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? :)