Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones Konusu

  • 0 Yanıt
  • 4814 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

  • *
  • 1181
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones Konusu
« : 29 Ocak 2018, 01:02:38 »

Ana oyunda kırmızı tunik; kara lejyonu, mavi tunik; deniz kuvvetlerini görmüştük ancak bu kez Origins'in yeni paketinde yeşil tunik giyen Praetorian adı verilen özel birlikler bulunuyor. Oyundaki nadir eksikliklerden biriydi bana göre bir DLC ile bunu gidermeleri hoşuma gitti. Gaius Julius Rufio, Mısır'da Roma kuvvetlerine komuta eden ve Antik Uygarlıklar Tarikatı üyesi olan bir Romalı general. Julius Caesar öldürülmeden önce kendisi tarafından atanan Rufio, Kleopatra ve Marcus Antonius'un Mısır'daki hakimiyetini baltalamaya çalışıyor. İnsanları, dünyaya barış ve düzeni ancak Anlayışın Babasının getirebileceğine inandırıyor. Eylemleri ile Gizli İlkler'in hedefi haline geliyor.


Eğer bir sonraki oyun aynı coğrafyada geçecek ise Kleopatra ve Marcus Antonius birlikteliği, felaketi ve Brutus ile Cassius'un teslimiyetini konu alacaktır. Belki de Cennetin Üç Dişli Mızrağı'nın üç parçasından biri olan Teslimiyet Dişi bu noktada işe yarayacaktır.

Bilmeyenler için Cennetin Üç Dişli Mızrağı

“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”