Unique Kill

• 5 Yanıt
  • 3046 Gösterim
*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Unique Kill
« : 19 Şubat 2018, 22:36:26 »
İki sorum olacak Assasins creed Unity/Syndicate serisinde meşhur olan unique kill ile öldürme seçeneğini bu oyunda ben mi göremedim yoksa görevi eksikmi yapıyorum :)

2.sorum ise karakter geliştirmede max level kaçtır

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unique Kill
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2018, 22:45:14 »
Ben 40'a kadar geldim Ömer. Sinematik Kill seçeneği malesef yok. Onun yerine targetları deşifre edince bir sinematik öldürünce bir sinematik giriyor. Aslında böyle bir dönemde çok da strateji üretmeden hareket etmelerine anlam verdim. Ezio bile stratejik hareket etmiyordu sadece düşmanını tanıyıp onu nasıl alt edebileceğini çözümlüyordu. Marco Barbarigo örnek.. Aya bile yani..
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2018, 22:50:08 »
kapşonu kapatıp açma da bize bırakılmış bunun gizlilik açısından bi farkı oluyor mu yoksa sadece süs olarak zevk tercihimize mi kalmış ?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2018, 00:20:37 »
Zevk yavrum.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2018, 22:15:44 »
oyunda an itibariyle bitti usta ubisoft güzel iş cıkarmış ama eminim önümüzdeki 2 yıl bu oyun mekanikleriyle devam ederiz  ;D ;D ;D

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2018, 00:33:56 »
The Hidden Ones'a geç. Zevkli bölümleri var.