Sıradaki Assassin's Creed Oyunu Nerede Geçecek?

• 7 Yanıt
  • 6450 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Sıradaki Assassin's Creed Oyunu Nerede Geçecek?
« : 20 Mart 2018, 02:13:00 »

Empire serisinin bir üçleme olacağını biliyorduk. Pek çok teori de Mısır, Yunanistan, Roma üstüneydi. Comicbook.com'un Ubisoft kaynağından aldığı bilgiye göre yeni oyunun geçeceği dönem Antik Yunanistan imiş ve çalışmalarına epey önce başlanmış. Sanat yönetmeni Raphael Lacoste, geçen yıl Yunanistan'a bir gezi yapıp birkaç fotoğraf paylaşmış. God of War'dan hakim olduğumuz Yunan mitolojisinin varlığını da inkar etmeden geçmeyelim. 2019'un sonbahar dönemi için listelenen yeni AC oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

« Son Düzenleme: 21 Mart 2018, 23:43:21 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
Ynt: Sıradaki Assassin's Creed Oyunu Nerede Geçecek?
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2018, 10:08:01 »
God of War Ubisoft ilişkisini çözemedim, Ubisoft'la alakası yok diye biliyorum o oyunun kaçırdığım bir nokta mı var?

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1262
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2018, 19:23:26 »
Antik Yunan, kimse hayır demeyecektir. Şehir devletleri arasındaki katakulliler falan... Bakalım neler göreceğiz.

*

Çevrimdışı kerem1249

• CoMa Representative
  • *
  • 18
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • WizardFan
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2018, 17:47:01 »
Antik Yunanistan olmasinı beğendim. Bölgedeki diğer etkin ülkeler olan İran'ı ve İsrail Krallığı'nı da ekleseler güzel olur.
Community Manager - Paradoxfan
Community Manager Representative - AC1092
Community Manager Representative - TWT

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2018, 23:28:59 »
Daha öncesini anlatamazlar. Yunan Pers savaşları çok tatlı olurdu ama Origins yani Suikastçıların ve Tapınakçıların köklerini Bayek ile anlattıkları için ileride bir tarihte geçmeli. Yani İran ve İsrail bu oyunda pek yer teşkil etmese de üçlemenin son oyunu Romalıların Kudüs'te İsa'yı çarmığa germesi olacaktır.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı kerem1249

• CoMa Representative
  • *
  • 18
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • WizardFan
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2018, 14:57:56 »
Daha öncesini anlatamazlar. Yunan Pers savaşları çok tatlı olurdu ama Origins yani Suikastçıların ve Tapınakçıların köklerini Bayek ile anlattıkları için ileride bir tarihte geçmeli. Yani İran ve İsrail bu oyunda pek yer teşkil etmese de üçlemenin son oyunu Romalıların Kudüs'te İsa'yı çarmığa germesi olacaktır.
Suikastçilerin İsa'yı kurtarması gibi hikayeler de uydurulabilirse tadından yenmez :) Aşağıdaki hususa da bir selam olmuş olur.

Hani Allah, İsa'ya demişti ki: "Ey İsa, doğrusu seni Ben vefat ettireceğim (müteveffiyke), seni Kendime yükselteceğim (rafiuke), seni inkar edenlerden temizleyeceğim ve sana uyanları kıyamete kadar inkara sapanların üstüne geçireceğim. Sonra dönüşünüz yalnızca Bana'dır, hakkında anlaşmazlığa düştüğünüz şeyde aranızda Ben hükmedeceğim."
Al-i İmran Sûresi - 55. Ayet / Kuran
Community Manager - Paradoxfan
Community Manager Representative - AC1092
Community Manager Representative - TWT

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2018, 22:53:10 »
İsa'yı kurtaramazlar da  :'( Ama kefeniyle Brutus'u bir iki saniyelik kurtarabiliyorlar.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2018, 20:52:28 »
God of War Ubisoft ilişkisini çözemedim, Ubisoft'la alakası yok diye biliyorum o oyunun kaçırdığım bir nokta mı var?
Yazar arkadaş kendince yorum katmış. God Of War'la alakalı bir durum yok hocam.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.