AC IV Black Flag Türkçe Yama DataPC.forge Hatası (Oyun Orjinal)

• 2 Yanıt
  • 1747 Gösterim
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Ac black flag bir süre önce uplayden bedava verildi. Ben de şimdi heveslenip tekrar indirip oynayayım dedim. Oyun rahat çalışıyor sıkıntı yok ancak türkçe yamayı kurarken "Oyun klasöründe DataPC.forge dosyası bulunamadı yada Türkçe yama ile uyumlu değil" diye bir hata verdi. Nereye baktıysam çözümü bulamadım. Daha önce rahat bir şekilde oynamıştım. Çözümünü bilen var mı ?

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1589
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ubisoft patch yayınladı her AC oyunu için. Bu da Türkçe yamayı bozuyor. Kısacası oyunun sürümü ve yapılan
Türkçe yamanın sürümü uyuşmuyor. Şuanlık sadece Ac2 yeni sürüme güncellendi. AC2 Dışındaki oyunlar ise zamanla güncellenecekmiş. Detaylı bilgi için AC Türkçe yamalarının yayınlandığı Animus Projesi adlı siteye bakabilirsin. :)

Ubisoft patch yayınladı her AC oyunu için. Bu da Türkçe yamayı bozuyor. Kısacası oyunun sürümü ve yapılan
Türkçe yamanın sürümü uyuşmuyor. Şuanlık sadece Ac2 yeni sürüme güncellendi. AC2 Dışındaki oyunlar ise zamanla güncellenecekmiş. Detaylı bilgi için AC Türkçe yamalarının yayınlandığı Animus Projesi adlı siteye bakabilirsin. :)

Allah razı olsun 728 gösterimde 1 cevap. Teşekkür ederim bilgi için, Bari steamdeki gibi önceki pactch e dönme olayı olsaydı.