Assassin's Creed Odyssey E3 2018 Sızan Ekran Görüntüleri

• 8 Yanıt
  • 2493 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar çok fazla heyecanlıyım. Oyunun ekran görüntüleri sızmış bulunmakta. Dün oturup da kendi kafamda tasarladığım karakterin aynını modellemişler ben bir tık daha sarışın hayal ediyordum ama böyle de oldukça karizmatik durmuş. RPG cümle seçimi özelliği artık tamamen kesinleşmiş durumda. Oyun Witcher'ın mekaniklerine karakter ise Geralt'a oldukça benziyor. Origins'in haritası biraz ucundan biraz başından çekiştirilmiş ve Yunan polis devletleri haline getirilmiş. Origins mekaniklerinden, faaliyetlerinden ve grafiklerinden memnunsanız Odyssey için de çabuk sıkılmayacağınızın garantisini verebilirim. Bu görsel şöleni sizlere sunmaktan çok memnunum.

Kyra ile diyalog halinde olduğumuz karede Delian ailesinden söz ediliyor. Burada Attika-Delos Deniz Birliği kastetilmektedir. Bu deniz birliği devlet hazinesini oluşturmaya yarıyordu. Çünkü savaşlar maliyet istiyordu ve kılıç, mızrak, kalkan yapılması için savaş bütçesine ihtiyaç vardı ancak insan gücü de önemliydi bunun için Atina deniz birliğinin askerlerini kendi çıkarlarına kullandı ve kendi devletini savundu. MÖ 431 yılına dayanan bu dönemde Peloponez yani Sparta birliği Ahameniş İmparatorluğundan maddi destek aldı. Persler de İonia yani İzmir'in bulunduğu bölgede hak iddia ettiler. Peloponez Savaşı bu şekilde başladı. Ancak daha sonra Sparta, Pers'lerle savaşmak zorunda kaldı çünkü kral Kserkhes kendini tanrı ilan etmişti. Savaşın oyunda geçeceğine inanıyoruz.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2018, 15:27:34 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1277
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Odyssey E3 2018 Sızan Ekran Görüntüleri
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2018, 16:17:41 »
Gerçekçi olursak Origins klonu gibi farklılık olarak ne verecekler bakalım. Ha fark olmasın ben yine köküne kadar oynarım o ayrı mesele :D

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2018, 23:06:25 »
Abi öyle görünmesinin bir başka nedeni de Origins'te Yunan yerleşkelerinin olmasından kaynaklı. Atmosfer ve bitki örtüsü hemen hemen aynı olduğu için.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2018, 03:25:24 »
Oyun resmi olarak rpg oldu. Forumun çok işine yarar bu olay.  :) Yapılan seçimlerin etkileri,rehberler filan tonlarca konu çıkabilir.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2018, 04:18:05 »
Niyetlisin galiba kratos hocam?  ;D

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1601
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2018, 22:41:34 »

Üstadım o daima niyetlidir fakat eylemde bulunmaz. Tipik bir doritos tavrı işte  :-\

Uzun, upuzun bir süre sonra almayı düşündüğüm bir AC oyunu görüyorum umarım bana bu oyunu aldıracak bir neden sunarlar. Geçen Syndicate ve Unity oynadım ve Arno Dorian'a çok ısındım karakter ve hikaye olarak. Ezio'yu hatırlattı hafif.

Bakalım, belki nostaljik zevkimiz tazelenir ?
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2018, 23:31:33 Gönderen: EspanolAuditore »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2018, 00:48:59 »
O kadar uzun süre foruma emek verdim ki nihayet birilerinin döndüğünü görmek güzel.

*

Çevrimdışı AleynaSevid

• *
  • 4
  • Beni görmen beni tanıdığın anlamına gelmez
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2018, 03:26:28 »
Eline sağlık gerçekten başarılı olmuş. Serinin hala tutkuyla takip edildiğini görmek güzel. Origins'i sevmiştim bunu da severim diye düşünüyorum.

Kimsenin seni üzmesine izin verme <3

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2018, 20:50:11 »
Skyrim'in forumları bile hala aktif kaskal hocam. Seri RPG olmuşken hala konu bulamıyorsak bu da bizim ayıbımız demektir.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.