Multiplayer alınırmı ?

• 4 Yanıt
  • 2346 Gösterim
*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Multiplayer alınırmı ?
« : 28 Haziran 2018, 23:07:51 »
Arkadaşlar steamde indirime girdi ama adam akıllı oyunda yok pek bütçeye tek uygun assassins creed unityi almayı düşünüyorum multiplayer coop zevkli olurmu sizce ?  blackflag multiplayeri ac3 ten farklı değil onu almayı düşünmüyorum yada 38 tl ye önerceğiniz başka bir oyun varmı

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 427
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
Ynt: Multiplayer alınırmı ?
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2018, 19:09:51 »
Sadece Multiplayer için alacaksan tabiki de Assassin's Creed Unity al derim.

Tıpkı senin gibi 3 farklı suikastçı ve gerçekçi animasyonlar ile birlikte göreve giderken binalardan binalara atlayışlar, birlikte gireceğiniz çatışmalar, ve yanınızdaki suikastçıların sis bombası, phantom blade gibi taktiksel ataklarda bulunması ve binanın içindeyken çömelip gizlice ilerlemek.

Black Flagdeki ise sadece Brotherhooddan beri olan klasik birbirini gizlice suikast etme modu. Sürekli kendini tekrar ediyor

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2018, 23:32:29 »
Al gitsin Unity'i. Oldukça eğleneceğinin garantisini veririm. Bir nevi Sven Co op sayılır.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2018, 12:13:01 »
Unity'nin Coop'u AC2 ve ACB'deki Assassin modundan sonra en iyi multiplayer bence. Yalnız biz en son oynamaya çalıştığımızda, ki abartarak demiyorum Türkiye'deki en hızlı internet bağlantısıyla oynuyorduk ve bilgisayarlar da gayet iyiydi, bir sürü gecikme ve senkronizasyon sorunuyla karşılaştık iki görevden sonra bırakmak zorunda kaldık.

Belki bizim şansımıza gelmiştir bilmiyorum ama sunucularla çok ilgilenmiyorlar sanki.
Berkay Şahinoğlu

Animus Projesi
Çevirmen

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2018, 23:37:11 »
Çok geç kaldım cevap için ama düzgün oynayacak kişilerle oynayın unity'i. Çoğu kişi savaşa gider gibi oynuyor. Keşke unity'in coop sistemi devam etseydi. Seriye çok yakışmıştı
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.