Assassin's Creed Brotherhood açılmıyor

• 3 Yanıt
  • 1937 Gösterim
Assassin's Creed Brotherhood açılmıyor
« : 07 Temmuz 2018, 04:06:29 »
Assassin's Creed Brotherhood'u steam üzerinden satın aldım,ilk yükleyeyişimde açıldı sonra türkçe yama yükledim fakat türkçe yama yoktu bende araştırdım araştırdım en sonunda açılmamaya başladı.Sonra sildim ve tekrar yükledim.Bu sefer türkçe yama yüklemeden açılmıyor.Nedeni nedir?Steamle veya uplay ile mi alakalı bende mi bir hata var?
Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu sonsuza kadar yaşatacak olan sizlersiniz.

-Mustafa Kemal ATATÜRK

Ynt: Assassin's Creed Brotherhood açılmıyor
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2018, 21:59:11 »
Oyun şimdi açıldı sorun uplay den kaynaklanıyormuş 1 haftadır falan uplay bende açılmıyordu sonunda açıldı. Bununla birlikte oyunda açıldı.Ve bir sorunum daha var.Türkçe yamayı kururken karşıma 2 kere hata çıkıyor ve bunlarda türkçe yama başarılı diyor fakat ben yamayı başka bi klasöre kurdum ve baktım ki sadece videos kısmı çevrilmiş gözüküyor.Neden türkçe yama uygulandı diye bir yazı çıkıyor anlamadım ama büyük ihtimal bir hata oluyor ve sadece o videos kısmındaki başlangıç kısmı çevriliyor.Böyle bir hatayla karşılaşan ve çözen varmı?
Spoiler: Göster
[spoiler]
[/spoiler]
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2018, 21:01:02 Gönderen: Denizellow »
Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu sonsuza kadar yaşatacak olan sizlersiniz.

-Mustafa Kemal ATATÜRK

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1170
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2018, 02:40:55 »
Yamayı kurarken kurduğunuz konuma ekstra bir klasör açıp onun içine kuruyor olabilir. O klasörün içindekileri kesip oyun konumuna atmanızı öneririm.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2018, 02:55:36 »
Şu anda oyunun korsan sürümünü kurdum ve sorunsuz çalışıyor. bir yerde görmüştüm korsan oyunun dosyalarını orjinal oyunun bulunduğu konuma atarsak düzeliyormuş onu denemeyi düşünüyorum (Denedim ve oldu şuanda türkçe yamada oyunda sorunsuz çalışıyor.Korsan oyunun dosyalarını(ACBSP,ACBMP ve AssassinsCreedBrotherhood dışındaki) dosyaları  orjinal oyunun dosyasına attım ve çözüldü)
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2018, 16:40:06 Gönderen: Denizellow »

-Mustafa Kemal ATATÜRK