En bilgili assasins creed oyuncusu bakabilir mi

• 4 Yanıt
  • 2814 Gösterim
En bilgili assasins creed oyuncusu bakabilir mi
« : 12 Temmuz 2018, 08:23:49 »
direk dalacağım ben konuya
unity oyunun da ass cred serisini tamamen bırakmıştım küfürler edip. en son desmond ölmüştü black flag daydı galiba şuan neler oldu ve origin den başlayacağım obserdomu neydi o şirketin adı :D ona ne oldu durumlar ne black flag ve ondan sonraki origin kadar biri özet geçebilir mi ne oldu bitti ?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: En bilgili assasins creed oyuncusu bakabilir mi
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2018, 23:59:20 »
Hocam oyuna dalıp kendin öğrenmeye ne dersin.  ;D
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2018, 03:49:44 »
he okey , iyi forumlar size

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1173
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2018, 09:00:33 »
Kimsenin oturup da bunu anlatmakla uğraşacağını sanmıyorum youtubeda https://www.youtube.com/user/seyyahgunluk bu kanaldan tüm oyunların hikayesini Tr alt yazılı izleyebilirsin.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2018, 23:28:13 »
Baktım ve gidiyorum. 8)
Artreus: What are we hunting?