Ubisoft Odyssey Savaşını Oyuncular Kazandı

• 1 Yanıt
  • 380 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1253
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ubisoft Odyssey Savaşını Oyuncular Kazandı
« : 14 Ekim 2018, 05:08:14 »

Ubisoft, tepkilere dayanamayarak geri adım attı.

Kısa bir süre önce Ubisoft’un Assassin’s Creed Odyssey oyununda PC oyuncularına karşı yaptığı yanlışı sert dille eleştirmiştik. Gerek resmi Ubisoft gerek Steam Assassin’s Creed Odyssey forumlarında açılan konular, yapılan eleştiriler Ubisoft’a geri adım attırdı. Eğer ilk haberimizi okumadıysanız, içeriğe buradan ulaşabilirsiniz. Assassin’s Creed Odyssey’yi satın alıp oynayamayan PC kullanıcıları eleştirileri artırınca, yaklaşık bir hafta önce resmi duyuru ile bu durumun giderileceği bildirildi.

Ubisoft AVX teknolojisi arkasına saklansa da durumun oyunla değil Denuvo denen illetle alakalı olduğu su götürmez bir gerçek. Denuvo, oyuna ek olarak sistemi yormakta. Bunu açık eden, bildiren birçok oyun stüdyosu çalışanı var. AVX ile daha iyi randıman sağlayacak ama oyuncuları mağdur edecek bir birliktelik söz konusuydu, birkaç saat önce çıkan 1.0.3 numaralı 1.9 GB’lik Assassin’s Creed Odyssey yaması ile bu durum bertaraf edildi.

Biz buna oyuncular kazandı diyoruz. Yineliyoruz, oyun stüdyosunun oyun motoru izin verdiği sürece herhangi bir donanım parçasına gerek 1. gerek 3. şahıslarca bir suni engelleme konulması kabul edilemez. Stüdyo önerilen yüksek ve düşük sistemi bildirir, oyuncu donanımına güveniyorsa oyunu edinir, güvenmiyorsa edinmez.

http://www.oyunfest.com/ubisoft-odyssey-savasini-oyuncular-kazandi.html

*

Çevrimdışı kerem1249

• CoMa Representative
  • *
  • 18
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • WizardFan
Ynt: Ubisoft Odyssey Savaşını Oyuncular Kazandı
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2018, 13:39:53 »
Çok güzel bir gelişme. Hassasiyeti için Ubisoft'a, Türkiye'de öncü yaklaşımı için AC 1092 ailesine teşekkür ediyorum.
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2018, 20:45:55 Gönderen: kerem1249 »
Community Manager - Paradoxfan
Community Manager Representative - AC1092
Community Manager Representative - TWT