AC Unity'i %100 Bitiremiyorum

• 5 Yanıt
  • 1782 Gösterim
AC Unity'i %100 Bitiremiyorum
« : 20 Kasım 2018, 18:26:12 »
Herşeyi %100 tamaladım artifactler hariç. Onları açmam içinde Companion uygulamasından bütün bölümleri bitirmek gerekiyomuş sanırsam. Onları da tamamladım. Uygulamayla oyunu birbirine bağlıyorum ama hala oyunda artifactler gözükmüyor. Neyi yanlış yapıyorum bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı?   :-[

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1262
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ynt: AC Unity'i %100 Bitiremiyorum
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2018, 21:25:25 »
Bunun bir getirisi var mı sana yoksa kasma bence.

Şurada konuşmuşlar bir kontrol et istersen.

+ https://forums.ubi.com/showthread.php/977393-100-Companion-App-not-syncing-properly-in-game-Forums

« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2018, 23:43:20 »
Bugüne kadar bütün oyunları %100 tamamladım ve bunu da tamamlamak istiyorum. Bunun yanı sıra Altair'in outfitini açmak da istiyorum.

« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2018, 23:46:34 »
Konuşmaları okudum fakat yararlı birşey göremedim.

« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2018, 03:53:48 »
(ÇÖZÜLDÜ) Companion uygulaması açıkken artifactleri topladığımız görevlere her girdğimizde sadece 1 artifact veriyor. Yani almadığımız bir artifacti aldığımızda veya önceden aldığımız artifacti gördüğümüzde anıyı tekrar tekrar başlatarak tamamlayabilirsiniz.

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2018, 14:52:05 »
Companion uygulaması helix artifactlerinden ziyade, zamanında nomad chestleri, ve haritadaki artifactler gibi bir çok gizli toplanabiliri açıyordu evet. Ben de %100 bitirmeye çalışırken sırf helix görevlerindeki artifactleri bulamadığımdan companionu tamamen bitirdim. bu tam 1 ayımı almıştı. Fakat iyice araştırdıktan sonra artık son güncelleme ile companion app ile açabildiğin her şey tamamen açık. Yani companion app'e gerek yok.

Altair kıyafetine de gelince, helix artifactlerinin hepsi birden helix haritasında çıkmıyor. Rastgele olarak ayarlanmış. Yani bir helix haritasındaki artifactleri toplaman için bir çok kez görevi menuden replay yapman gerekiyor ki artifact spawn bölgeleri değişsin