Assassin's Creed PS3 vs PC

• 11 Yanıt
  • 3581 Gösterim
*

Çevrimdışı bonanzia

• *
  • 37
  • BCB DESIGN - GENERAL DESIGN
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed PS3 vs PC
« : 24 Mayıs 2011, 23:01:09 »
Arkadaslar bu oyunun multi kisminda tam olarak neler yapabiliyoruz? Bu yaz nasipse iyi bir PC ve PS3 alacagim. Full HD SONY TV aldim 94 ekran. Eger oyunun Multi kismi cok sarmiyorsa ve cok genis bir online sistemi yoksa acikcasi oyunu korsan alirim. Ama biryandan da her nekadar masrafa girecek olsamda oyunu bu sitenin hatrina orjinal almak istiyorum. Sizce online kismi beni memnun edermi ve hangi sistem icin almaliyim oyunu sizce?

*

Çevrimdışı Sasha

• *
  • 52
  • Wassa-Matta-You, Altair?
    • MSN Messenger - hiter_7@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Donanım Haber
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed PS3 vs PC
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2011, 23:05:05 »
Oyun PC'de çok daha iyi grafik veriyor.Ancak söyleyebileceğim diğer birşey sitenin hatrına değilde kendin için orjinal alsan daha iyi olur ;)
Steam ID: dahin772

*

Çevrimdışı Sabertooth

• *
  • 122
  • Su katılmış Tapınakçı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2011, 13:20:49 »
Eğer klasik FPS türü online oyunlardan sıkıldıysan muhtemelen zevk verir. Ama ilk başlar neyin ne olduğunu anlamak zor olabiliryordu. Eğer çabuk yılmazsan muhtemelen verdiğin paraya için rahat edecektir.
Hepimiz Abstergoyuz :D

*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2011, 14:16:09 »
Arkadaşım bende bu mantığı anlayamıyorum. Almışsın en ucuzu 600 TL olan PS3'ü, koymuşsun Sony'nin 94 ekranlı televizyonunu -ki sony'nin fiyatlarını biliyoruz hepimiz- bu kadar para vermişsin sana bir 120 lira mı dokunacak? Yani kardeşim git al oyununu otur koltuğuna keyifle yaşa. FPS'ler gibi 6 saatte bitmiyor ki bu oyun.

*

Çevrimdışı Semihsmg

• *
  • 54
  • Always ASSASSIN'S CREED
    • Profili Görüntüle
    • Semihsmg Youtube Channel
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2011, 18:34:21 »
@Pyloge  SONUNA KADAR KATILIYORUM daha denecek birşey bırakmadın Teşekkürler.
"Laa shay'a waqi'un moutlaq bale kouloun moumkine"
"Nothing is true; everything is permitted"

*

Çevrimdışı bonanzia

• *
  • 37
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2011, 09:32:47 »
Arkadaşım bende bu mantığı anlayamıyorum. Almışsın en ucuzu 600 TL olan PS3'ü, koymuşsun Sony'nin 94 ekranlı televizyonunu -ki sony'nin fiyatlarını biliyoruz hepimiz- bu kadar para vermişsin sana bir 120 lira mı dokunacak? Yani kardeşim git al oyununu otur koltuğuna keyifle yaşa. FPS'ler gibi 6 saatte bitmiyor ki bu oyun.

PS3=800 TL
SONY TV= 1490
PC= 3000TL(Modelleme yapiyorum cok iyi bir sistem almak zorundayim)

Hepsini toplayinca 5290 Tl falan ediyor. Bu kadar cok masraf yapacagim icin belli bir yerden sonra verecegim her kurus olum gibi geliyor.Zor toparladim butceyi. Yani Multi olarak bana cok buyuk bir zevk veremeyecekse orjinal almak istemem. Genelde oyunlari orjinal alirim ama bu yaz yeterince harcama yapacagim =)
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2011, 11:55:47 Gönderen: bonanzia »

*

Çevrimdışı Sabertooth

• *
  • 122
  • Su katılmış Tapınakçı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2011, 14:46:31 »
O 3000TL lik sistemde Nvidia Quadro yada AMD FireGL tarzı bir ekran kartı yok değil mi? Eğer varsa zaten, PC ye almana gerek kalmıyor oyunu. Modellemeyle uğraştınıza göre sizde biliyorsunuzdur gerçi ama CAD kartlarının oyun performansı o kadar da iyi olmuyormuş.

*

Çevrimdışı bonanzia

• *
  • 37
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2011, 14:48:42 »
Nvidia kart ile de modellemeyi gayet guzel bir sekilde yapabilirsin yinede. Cogu oyunda Nvidia kartlarina gore optimize ediliyor.

*

Çevrimdışı Sabertooth

• *
  • 122
  • Su katılmış Tapınakçı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2011, 15:55:59 »
Nvidia kart ile de modellemeyi gayet guzel bir sekilde yapabilirsin yinede. Cogu oyunda Nvidia kartlarina gore optimize ediliyor.

Evet, öyle.  Nvidianın oyun performansını kullanan biri olarak biliyorum. Kardeşimde modelleme ve animasyon yapan biri olarak o da nvidia dan gayet memnun. PC için Brotherhood u orjinal alıp almamakta karar verememişken eğer sisteminizde CAD kartı varsa almayın demeye getirmiştim :D

*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2011, 16:17:07 »
Oyunun multisi güzel yani zaten İstanbul'da yaşıyorsan sanırım Kadıköyde PS3 ikinci el oyunlar satan dükkanlar varmış yada gittigidiyor gibi sitelerden alabiliceksen böyle 2. el falan alırsan daha iyi olur senin için.