AC 1092 ile nasıl tanıştınız?

• 91 Yanıt
  • 26650 Gösterim
*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AC 1092 ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #90 : 29 Ocak 2015, 14:42:34 »
Uzun zamandır AC fanıydım fakat oyun hakkında bildiğim şeyler yeterli gelmiyordu. İngilizcem orta derece olduğu içinde İngilizce forumlarda takılmak istemiyordum. Bir gün Türk AC forumu aramaya karar verdim ve karşıma çıkan ilk sayfa AC 1092 oldu. Bu sayfada sadece AC ile ilgili şeyler değil tarihle ilgili şeylerde öğrendim. Bu siteyi açan ve açmakta yardımcı olan herkese sonsuz saygılarımı sunuyorum.  :)
Hoşgeldin forumumuza. :)

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AC 1092 ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #91 : 29 Ocak 2015, 15:50:41 »
Uzun zamandır AC fanıydım fakat oyun hakkında bildiğim şeyler yeterli gelmiyordu. İngilizcem orta derece olduğu içinde İngilizce forumlarda takılmak istemiyordum. Bir gün Türk AC forumu aramaya karar verdim ve karşıma çıkan ilk sayfa AC 1092 oldu. Bu sayfada sadece AC ile ilgili şeyler değil tarihle ilgili şeylerde öğrendim. Bu siteyi açan ve açmakta yardımcı olan herkese sonsuz saygılarımı sunuyorum.  :)
Hoşgeldin, umarım keyifli vakit geçirirsin. :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.