AC 1092 ile nasıl tanıştınız?

• 91 Yanıt
  • 28051 Gösterim
*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
AC 1092 ile nasıl tanıştınız?
« : 06 Eylül 2011, 23:09:51 »
Ben başlayım...

AC:Brotherhood'la ilgili birşey arıyordum. Beyaz Gazete'de bir yazarın Assassin's Creed Revelations diye bir oyunun gizemi çözülüyor falan diye başığını gördüm 4 tane video yayınlanmış ve 4'ünüde sırayla çözümlemiş yazar. O yazarın olduğu siteyi yani beyaz gazete'yi kaybetmemek için sık kullanılanlara ekledim. Bazen girip bakıyordum ve Assassin's Creed'le ilgili yazı yazarsa o yazar okuyordum.

Bir gün bir haberinde AC 1092 diye fan sitesi açılmış yazıyordu tabi hemen üye oldum. İlk gün forumu bile bulamamıştım ;D o yüzden sitenin 3. mü 4. mü günü üye oldum. Üye olduktan sonra pek bakmadım siteye site açılmadan önce Vikipedi'de Federico Auditore sayfasını(Türkçesini) düzenlemiştim kendi bilgilerimle. Onu sitede konu olarak açtım Talha abi mesaj attı AC WİKİ'den tamamını çevirirsen haber geçelim diye çevirdim ve haber geçildi. Daha sonra birkaç çözümleme, inceleme ve çeviri gördüm. Sonra bende çeviri yapmaya başladım ve o gün bugündür AC aşıklığının yanına AC 1092 aşıklığıda geldi  :-*

Bir süre sonra Nizamülmülk'ün adının Talha Turhal olduğunu öğrendim. Tesadüf eseride sık kullanılanlarda kalmış olan yazarın yazısını açtım. ANAAA meğer Talha abi yazmış hepsini  :D
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2011, 22:19:56 Gönderen: emrehan141 »

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
Ynt: AC 1092 ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2011, 23:11:51 »
Benim tanışmam tesadüf oldu Assassins Creed Brotherhood oyununu oynadığım zamanlarda hep arardım Assassin's Creed ile ilgili birşey ve bu siteyi de öyle gördüm.

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2011, 23:20:23 »
İlk olarak Civilization Türkiye'de gördüm, pek önem vermedim çünkü sitenin TwT yönetimi tarafından açıldığını bilmiyordum, TWT'de de görünce direk girdim, giriş o giriş patladı gitti ;D

*

Çevrimdışı Mert

• *
  • 307
  • Karanlığın içinde Aydınlık için çalışıyoruz
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2011, 23:32:32 »
bölüm sonu canavarında haber olarak gördüm 2.gün üye oldum ogun bu gundur hala devam ediyoruz

*

Çevrimdışı EmWiLWiZaRD

• *
  • 378
  • I'm ready for the fight, and fate
    • MSN Messenger - eneserturk@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2011, 15:17:18 »
google sağolsun  ;D ;D ;D

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2011, 15:53:10 »
Ben başlayım...

AC:Brotherhood'la ilgili birşey arıyordum. Beyaz Gazete'de bir yazarın Assassin's Creed Revelations diye bir oyunun gizemi çözülüyor falan diye başığını gördüm 4 tane video yayınlanmış ve 4'ünüde sırayla çözümlemiş yazar. O yazarın olduğu siteyi yani beyaz gazete'yi kaybetmemek için sık kullanılanlara ekledim. Bazen girip bakıyordum ve Assassin's Creed'le ilgili yazı yazarsa o yazar okuyordum.

Bir gün bir haberinde AC 1092 diye fan sitesi açılmış yazıyordu tabi hemen üye oldum. İlk gün forumu bile bulamamıştım ;D o yüzden sitenin 3. mü 4. mü günü üye oldum. Üye olduktan sonra pek bakmadım siteye site açılmadan önce Vikipedi'de Federico Auditore sayfasını(Türkçesini) düzenlemiştim kendi bilgilerimle. Onu sitede konu olarak açtım Talha abi mesaj attı AC WİKİ'den tamamını çevirirsen haber geçelim diye çevirdim ve haber geçildi. Daha sonra birkaç çözümleme, inceleme ve çeviri gördüm. Sonra bende çeviri yapmaya başladım ve o gün bugündür AC aşıklığının yanına AC 1092 aşıklığıda geldi  :-*

Bir süre sonra Nizamülmülk'ün adının Talha Turhal olduğunu öğrendim. Tesadüf eseride sık kullanılanlarda kalmış olan yazarın yazısını açtım. ANAAA meğer Talha abi yazmış hepsini  :D

Aynısı değilse şere...zm  ;D
Kaplamalar yükleniyor...

PC Uplay İD:hiddenBtch

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2011, 22:22:34 »
Hadi arkadaşlar dökün hikayelerinizi :)

« Yanıtla #7 : 27 Eylül 2011, 14:25:20 »
Hahahah! Aynı şekilde benimde Beyaz Gazete sayesinde oldu. Zaten bir gazete sitesinde oyun bölümü olmasına şaşırdığım yetmediği gibi bir de AC ile ilgili şeyleri görünce sekmelerime ekledim ve 1-2 günlük aralarla bakıyordum. :D

*

Çevrimdışı MasterAssasin

• *
  • 496
  • Revenge Solves Everything...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 27 Eylül 2011, 14:34:29 »
STEAM
Spoiler: Göster

PacifistGaming

"Kaos bir çukur değildir. Kaos bir merdivendir. Ve gerçek olan sadece merdivendir."

-Littlefinger

''Her kim bir canavarla çarpışmayı göze alırsa, bir canavar olmayı da göze alsın. Çünkü karanlığa uzun uzun bakarsanız, o da sizin içinize bakmaya başlar.''

-Friedrich Nietzsche

*

Çevrimdışı pasllla

• *
  • 126
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2011, 00:20:04 »
BEN ASSASİNS YAZDIM KARŞIMA İLK BU SİTE ÇIKTI BAŞTA ANLAMADIM ,EN BAŞTA AMA SONRA TAKİP ETMEYE BAŞLADIM...Ve Harikaymış Devam 1092
Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa, devlet kurup intikamını alır!
Adolf Hitler...