Ezio'nun ağzındaki yara.

• 29 Yanıt
  • 6314 Gösterim
*

Çevrimdışı doublecano98

• *
  • 865
  • Adamsın SENTİNEL
    • MSN Messenger - caner_hassan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Ezio'nun ağzındaki yara.
« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2011, 00:31:31 »
yada anımus olabilirmi ?

*

Çevrimdışı Semihsmg

• *
  • 54
  • Always ASSASSIN'S CREED
    • Profili Görüntüle
    • Semihsmg Youtube Channel
« Yanıtla #11 : 27 Mayıs 2011, 10:51:16 »
Animus etkisidir.
"Laa shay'a waqi'un moutlaq bale kouloun moumkine"
"Nothing is true; everything is permitted"

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 27 Mayıs 2011, 16:36:18 »
Yüksek ihtimal animusun etkisi çünkü atadan ataya geçen  bir şey olsa ezionun babasındada olması gerekirdi

*

Çevrimdışı Balian

• *
  • 598
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 27 Mayıs 2011, 16:44:22 »
Ya ubisoft 'un saçmalığı yada animusun etkisi..

*

Çevrimdışı Naklan

• *
  • 1295
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 27 Mayıs 2011, 18:26:05 »
Arkadaş üstte belirtmiş o yaranın nedenini. ;)

*

Çevrimdışı Semihsmg

• *
  • 54
  • Always ASSASSIN'S CREED
    • Profili Görüntüle
    • Semihsmg Youtube Channel
« Yanıtla #15 : 28 Mayıs 2011, 11:21:18 »
Arkadaş üstte belirtmiş o yaranın nedenini. ;)

Herkes kendi fikrini beyan ediyor Naklan. Böyle ileti kasmaya gerek yok.
"Laa shay'a waqi'un moutlaq bale kouloun moumkine"
"Nothing is true; everything is permitted"

*

Çevrimdışı Naklan

• *
  • 1295
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2011, 12:27:09 »
Ben ileti kasmıyorum foruma daha açıklık kazandırıyorum böyle insanları suçlamassan iyi edersin zararı sana patlar akıllı dur. ;)

*

Çevrimdışı togus

• *
  • 300
  • Templar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2011, 15:40:09 »
doğuştan olmuyo abi doğuştan olsa AC2 de doğarken ağzında yara olurdu ama yok . Bence bunun 2 sebebi var ;

1) İnsanlar herzaman anne ve babasına benzemezler bazı insanlar mesela ben dedeme benziyorum  diyeceksiniz ki arkadaş  tamam ama bunun yara ile ne alakası var bende bilmiyorum :D

2) ikinci ve asıl sebep insanlar dna larını atalarından alıyorsaa spermler aracılığıyla babadan oğula anıların geçmeside mümkündür ama biz bunu öylece farkedemeyiz ama yeri geldimi atalarımız gibi davrana biliriz. Örneğin yarın bir savaş çıksa en pısırığımız bile bir anda aslan kesilir canını orytya koyar neden bu dna larımıza kotlanmıştır çünkü. Yaşantı tarzımız ve çevremiz bu özellikleri bastırsada yeri geldimi beyin, bilinç altıyla ortak işlev yapar ve atalarımızın özellikleri dışa vurur.
  Neyse açıklamayla çok sıktım biliyorum ama gelelim asıl noktaya animus denilen alet bizim bilinç altımızdaki bu anıları görmemizi sağlıyorsa yaşanalar yani yazılar bilinç altı tarafından gerçekleştirilir. Ancak mekanlar, kişi yüzleri ve meteryaller  yani resimler ise beyin tarafından gerçekleştirilir. Yani seneryo atadan dekor senden   Eğer siz anısını yaşadığınız atanızı birine benzetmek istiyorsanız mutlaka bu siz olacaksınızdır ki burdada sizde bir yara varsa atanızdada olacak demektir

:D  Arkadaşlar size  ettirdiğim küfürler ve çektirdiğim uzun acı nedeniyle  özrümü belirtmek isterim :D

« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2011, 17:36:03 »
doğuştan olmuyo abi doğuştan olsa AC2 de doğarken ağzında yara olurdu ama yok . Bence bunun 2 sebebi var ;

1) İnsanlar herzaman anne ve babasına benzemezler bazı insanlar mesela ben dedeme benziyorum  diyeceksiniz ki arkadaş  tamam ama bunun yara ile ne alakası var bende bilmiyorum :D

2) ikinci ve asıl sebep insanlar dna larını atalarından alıyorsaa spermler aracılığıyla babadan oğula anıların geçmeside mümkündür ama biz bunu öylece farkedemeyiz ama yeri geldimi atalarımız gibi davrana biliriz. Örneğin yarın bir savaş çıksa en pısırığımız bile bir anda aslan kesilir canını orytya koyar neden bu dna larımıza kotlanmıştır çünkü. Yaşantı tarzımız ve çevremiz bu özellikleri bastırsada yeri geldimi beyin, bilinç altıyla ortak işlev yapar ve atalarımızın özellikleri dışa vurur.
  Neyse açıklamayla çok sıktım biliyorum ama gelelim asıl noktaya animus denilen alet bizim bilinç altımızdaki bu anıları görmemizi sağlıyorsa yaşanalar yani yazılar bilinç altı tarafından gerçekleştirilir. Ancak mekanlar, kişi yüzleri ve meteryaller  yani resimler ise beyin tarafından gerçekleştirilir. Yani seneryo atadan dekor senden   Eğer siz anısını yaşadığınız atanızı birine benzetmek istiyorsanız mutlaka bu siz olacaksınızdır ki burdada sizde bir yara varsa atanızdada olacak demektir

:D  Arkadaşlar size  ettirdiğim küfürler ve çektirdiğim uzun acı nedeniyle  özrümü belirtmek isterim :D

Hahaha ne demek. Uzun yorumları okumanın keyfi bir başka.  ::)

Fakat haklı olabilirsin bende öyle düşünmüştüm ilkte ama Ezio'nun başına geldiğini görüyoruz. Yani eğer dekor bizde olsaydı Ezio'nun senaryosunda ağzına taş gelip de yarıldığını görmezdik. Belki de ortak kader gibi bir şeydir. :D

*

Çevrimdışı togus

• *
  • 300
  • Templar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Mayıs 2011, 18:14:03 »
hımm abi haklısın ortak kader olabilir ama benim dikkatimi şey çekiyo . Desmon , Ezio , AL tair hepsininde şekil şemal aynı bu oynu her oynadığımda aklıma niyese BattalGazi filmi geliyo :D