Assassin's Creed Resim Galerisi

• 3 Yanıt
  • 6803 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Assassin's Creed Resim Galerisi
« : 18 Mayıs 2011, 13:14:52 »

Assassin's Creed'in 2006′da duyurulduğu günden itibaren basına özel olarak paylaşılan tüm resimlerini bu haber içerisinde bulabilirsiniz. Elbette bu kadarla sınırlı kalmayacak. İlerleyen süre içerisinde sizlerin ve Google amcanın görsel bölümünün da katkılarıyla resim arşivimiz çığ gibi büyüyecek.

http://www.assassinscreed1092.com/?p=89
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2012, 20:37:28 Gönderen: Nizamülmülk »

*

Çevrimdışı AloneWolf

• *
  • 193
  • Altaïr Ibn-La'Ahad
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin’s Creed Resim Galerisi
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2011, 23:26:13 »
Arkadaşlar benim bi isteğim olucaktı sizlerden,yardımcı olursanız sevinirim...
Playstation 3 kapak resmi lazım bana arkalı önlü şekilde,uygun bi büyüklükte olursa sevinirim çünkü çıktısını alıcam ve kaba koyucam.Bende oyun var kabı var ama resmi platinum versiyonun resmi var kapağımda.Şimdiden teşekkürler...
''We work in the dark to serve the light.We are Assassins..Nothing is true,everything is permitted...''

''I am lived my life the best of my ability..But I am not able to escape fate...''

*

Çevrimdışı AloneWolf

• *
  • 193
  • Altaïr Ibn-La'Ahad
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin’s Creed Resim Galerisi
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2011, 23:35:56 »
Sağaol Nizamülmülk :) Ama öyle bende baktım istediğim bi şekilde bulamadım,belki forumda arkadaşlarda vardır diye bi size danıştım.Derdimi anlatabilmişimdir umarım...
''We work in the dark to serve the light.We are Assassins..Nothing is true,everything is permitted...''

''I am lived my life the best of my ability..But I am not able to escape fate...''