AC Serisinde Daha Canlı Grafik İstiyorsan Gel İçeri.[Resim ve Video Eklendi.]

• 39 Yanıt
  • 6212 Gösterim
*

Çevrimdışı yalovaboy

• *
  • 716
  • Her şeye izin vardır!!
    • MSN Messenger - N0SBaaS@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
benim soruma cevap yokmu ???

sadece PC için konsollardada işe yarayabilir ama devre dışı bırakamaya bilirsin hdd ye iki tane ac yüklersen birisi grafik moturuyla çalışır birisi orjinal hali olur ps3 teki renk kalitesini göz önüne alırsak çok güzel görüntüler ortaya çıkabilir.yükleme yönteminide söyliyim oyun klasörüne gömüceksin dosyaları

Bence çok güzel olmuş Yalovaboy renklerin sıcaklığı romayı daha iyi yansıtmış. :D Tebrikler  :)

Versiyon iki üzerinde çalışıyorum ondada biraz daha serin renk paleti yaratmaya çalışıcam doğru bazen fazla sararıyor...

----------Ekleme-------------

Bence çok güzel olmuş Yalovaboy renklerin sıcaklığı romayı daha iyi yansıtmış. :D Tebrikler  :)

Versiyon iki üzerinde çalışıyorum ondada biraz daha serin renk paleti yaratmaya çalışıcam doğru bazen fazla sararıyor...
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2011, 13:28:33 Gönderen: emrehan141 »
Assassin's Creed 3 projesiyle hiç bir Alakam yoktur. Teknik konuları OyunÇeviri'den "Celikins" halletmiştir.

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta

Süper olur serinlik mesela AC2 DE bu yama her neyse onla villa gittiğimizde monteggronni (nası yazıldını bilmiyorum o yüzden vilaa diyorum) de çok serin ve güzel oluyor bence bencde renkleri biraz canlılığını düşür aşkam bişi elli olmuo onuda ayarla biraz süper olur bütün seriyi öle bitirim

*

Çevrimdışı novemba

• *
  • 6
  • Suikastçılar...
    • MSN Messenger - wolt_emre_67@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin İlk Ve Tek Oyun Çeviri Sitesi
Teşekkür yalovaboy, atmosfer ve canlılık artıyor çok güzel olmuş.

*

Çevrimdışı yalovaboy

• *
  • 716
  • Her şeye izin vardır!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ACR de renkler sıcak zaten ACR dede bu ayarda dahada ısıtırsak bütün heryer kırmızı renk olur ama şuankinin aksine ACR de görüntüyü serinleştirip daha parlak bi hal verebilirim tabiki ilk önce oyunun çıkmasını beklemek lazım (:
Assassin's Creed 3 projesiyle hiç bir Alakam yoktur. Teknik konuları OyunÇeviri'den "Celikins" halletmiştir.

*

Çevrimdışı MasterAssasin

• *
  • 496
  • Revenge Solves Everything...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Pc de olmadığı için yapamıyorum malesef.

Bu arada grafiklerin kararması biraz kötü olmuş.
STEAM
Spoiler: Göster

PacifistGaming

"Kaos bir çukur değildir. Kaos bir merdivendir. Ve gerçek olan sadece merdivendir."

-Littlefinger

''Her kim bir canavarla çarpışmayı göze alırsa, bir canavar olmayı da göze alsın. Çünkü karanlığa uzun uzun bakarsanız, o da sizin içinize bakmaya başlar.''

-Friedrich Nietzsche

*

Çevrimdışı yalovaboy

• *
  • 716
  • Her şeye izin vardır!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
gece olduğunda ekran biraz kararıyor Roma'nın büyük kısımları iyi gözüküyor ama ara sokaklar gerçekten çok karanlık göz gözü görmüyor bu yüzden gece iptal edilebilir ama gündüz son derece güzel

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Epik resimler genel olarak ilgimizi çeker zaten doğrudur bu... Ama bu şekilde oyunun RGB ve efekt ayarlarıyla oynamak kimi zaman büyük sıkıntılara yol açabilir, mesela zaten çok fazla aydınlık bir ortama epik efekti verirseniz o ortamda sarıdan başka renk göremezsiniz... Ama iyi olmuş bazı yerleri, kabul etmek lazım.

*

Çevrimdışı yalovaboy

• *
  • 716
  • Her şeye izin vardır!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ben bunu kendim yaptığım için elimde bir kaç çeşidi var farklı şekilde ayarlanmış burdaki doğru fazla sarartıyor yenisinide paylaşıcam ama geceki karanlık sorununuda çözmeye çalışıyorum. Benim tek amacım hepimiz için daha eğlenceli ve zevkli bir oyun olması...