Oyundayken kasma ve reset sorunu??

• 5 Yanıt
  • 1800 Gösterim
*

Çevrimdışı ModernAssassin

• *
  • 56
  • For my Brothers!
    • Profili Görüntüle
Oyundayken kasma ve reset sorunu??
« : 18 Ekim 2011, 23:03:40 »
Arkadaşlar merhaba,size bir sorum olucak.Bilgisayarımda Assassin's Creed'in tüm oyunlarına ve yeni çıkan diğer oyunların bi kısmına sistemim minimum'a yetiyor.Fakat mesela assassin's creed'te koşarken bi' anda oyun duruyor ve PC reset atıyor.Sebebini hala anlamış değilim ve bu çoğu oyunda oluyor.Artık oyun oynamaktan sıkıldım diyebilirim :(. Sizce bunun sebebi nedir yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayarımın Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS P5KPL-AM SE
İşlemci:Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz
Ekran Kartı:ATI Radeon HD 4350
RAM:2 GB DDR 2

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
Ynt: Oyundayken kasma ve reset sorunu??
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2011, 00:02:35 »
oyun AC ise orjinal değil diye olabilir ama diğer oyunlarındada yapıyorsa sadece AC serisini demiyorum diğer oyunlarıda diyorum sadece AC serisinde yapıyorsa sorun sende değil oyunda ama her oyunda yapıyorsa bi bakımdan geçir olmadı format at  :D fotoğrafına bayıldım şu anda Annyoing SAW ı izliyorum xD I'm orange You Not Me xD

I'M BACK :P Kinda

*

• *
  • 56
  • For my Brothers!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2011, 00:09:50 »
oyun AC ise orjinal değil diye olabilir ama diğer oyunlarındada yapıyorsa sadece AC serisini demiyorum diğer oyunlarıda diyorum sadece AC serisinde yapıyorsa sorun sende değil oyunda ama her oyunda yapıyorsa bi bakımdan geçir olmadı format at  :D fotoğrafına bayıldım şu anda Annyoing SAW ı izliyorum xD I'm orange You Not Me xD
Aslında evet pek orjinal oyun aldığım söylenemez dediğin doğru olabilir.Teşekkürler :)
(Bence en güzeli Nyan Nya Orange xD, acayip yapmışlar xD)

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2011, 00:13:29 »
:D Sadece AC demi yapıyo AC2 Yada ACB de yapıyorsa oyunu güncelle  ve onu izlemedim şimdi izlerim :D

*

• *
  • 56
  • For my Brothers!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2011, 13:35:22 »
:D Sadece AC demi yapıyo AC2 Yada ACB de yapıyorsa oyunu güncelle  ve onu izlemedim şimdi izlerim :D
Başta da dediğim gibi yeni çıkan çoğu oyunda oluyo ve evet tüm AC oyunlarında oluyo o kadar patch yükledim gene de bi işe yaramadı :(

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2011, 20:15:36 »
Başta da dediğim gibi yeni çıkan çoğu oyunda oluyo ve evet tüm AC oyunlarında oluyo o kadar patch yükledim gene de bi işe yaramadı :(
:s oyunları çıkar çıkmaz korsan aldıysan böyle yapması gayet normal >(  ben şahsen indirdim xD adam orjinal alıyo setup ı veriyor nete sorunsuz :D