Assassin's Creed Crossbow

• 45 Yanıt
  • 13164 Gösterim
*

Çevrimdışı dushatar

• *
  • 323
  • Her an herşey olabilir!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Crossbow
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2011, 18:10:26 »
1. oyundaki crossbow meselesini şöyle biliyorum fragmana koyulmuş ama sonradan onun yerine küçük bıçakları koymuşlar

*

Çevrimdışı Mert

• *
  • 307
  • Karanlığın içinde Aydınlık için çalışıyoruz
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2011, 18:22:36 »
bunun nedeni ac 1 trailerinin oyunun beta aşamasında hazırlığında olduğunda hatırlarsanız gat ıv de nikonun bir resmivardı elinde eldiven olan ancak oyunda hiç eldiven bulunmadı buda aynı şey ;)

*

Çevrimdışı doublecano98

• *
  • 865
  • Adamsın SENTİNEL
    • MSN Messenger - caner_hassan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2011, 22:37:50 »
Tamam yav.Tartışmaya luzüm yok.Çatıların üzerinde aadam var.Bu kadar basit.

« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2011, 23:09:27 »
Şimdi iş crossbow olayından nasıl olduda çatıdaki adamlara geldi hayret:D Herneyse soruya gelelim.Ben ,tam hatırlamıyorum ama,ubisoft'un sitesinde bu videoda olupta oyunda olmaması hakkında şöyle birşey görmüştüm:sebebi tarihi olaylar gibi birşey yazıyordu.Emin değilim tabi.Zaten dikkat ederseniz revelations teaser'de de sırtında crossbow bolt'ları var bıçak yok.AC1'de çatıdaki asker olayına gelince ilk oyunu 6-7 kez bitirmiş biri olarak diyorumki:Resime gerek yok elbette var çatıda adamlar.Azda değiller sadece aralarındaki mesafe Brotherhood ve AC2'ye göre fazla o kadar.
Almuallim:I hold here a list. Nine names adorn it, nine men who need to die.Have you any questions?
Altair: Only where I need begin

*

Çevrimdışı assassinkubilay

• *
  • 663
  • Sade bir Gamer...
    • MSN Messenger - kubilayc_97@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - AssassinKubilay
    • Profili Görüntüle
    • Game-Platform
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 08 Haziran 2011, 21:59:23 »
Çıkarılmasının sebebi dikkat edersen AC'de çatının üzerinde adam yoktu. Bundan dolayı crossbow oldukça gereksizdi.

Çatılarda yoktu ama gözetleme kuleleri tarzı yerler vardı. Onların üzerinde vardı ve atlayış kulelerinin bazılarında da vardı. Hatta bir görevde 1-2 tane okçuya suikast yapıyorduk. Ubisoft ve diğer şirketlerin çıkardığı oyunların bazıların da bu sorun oluyor. Videolarda var ama beta da olmama gibi bir durum oluyor.

Spoiler: Göster

« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2011, 23:49:37 »
Çatılarda askerler var arkadaşlar yok diye birşey söyleyemezsiniz var.
Almuallim:I hold here a list. Nine names adorn it, nine men who need to die.Have you any questions?
Altair: Only where I need begin

*

Çevrimdışı Altaïr's Sword

• *
  • 46
  • Altaïr Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Temmuz 2011, 05:40:59 »
Varya şurda tartıştığınız konuya inanamıyorum ya :D Yaw akıl var mantık var ne demek çatıda asker yok çatıda asker mutlaka vardır. Biraz mantık yürütün ve varda zaten. Arkadaşın dediği gibi azda değil. Bu oyunda okçu yokmuydu hiç, vardı. Hemde bir sürü. Bu okçular yerde mi dolaşacak. Hayır çatıda. Bunu nasıl tartışmaya açarsınız hayret ediyorum :o Hatta bazı bölgelerde öle çok adam vardı ki çatılarda. Yerde gitmek daha güvenli görünüodu :D Başka bi arkadaşın da dediği gibi yan görevlerden birinde de tespit edilmeden çatılardaki bir kaç okçuyu öldürmeni istiodu.

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 30 Temmuz 2011, 06:07:46 »
Konu bayağı eski, hortlatmaya gerek yoktu ama neyse açıklığa kavuşturalım.

Assassin's Creed I'de çatılarda okçu falan yoktu. Sadece bayrak dikilmiş olan taştan kulelerde muhafızlar vardı ayrıca aşağıda dolaşırken bir vaka işlerseniz muhafızlar çatıya da kaçsanız bacaya da kaçsanız bulup ananızı ağlatıyorlardı bu yüzden öyle hatırlıyor olmalısınız. Ayrıca bazı görevlerde de kasıtlı olarak çatılara asker yerleştirilmişti. Ama normalde yok

*

Çevrimdışı Altaïr's Sword

• *
  • 46
  • Altaïr Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Temmuz 2011, 06:12:14 »
Yaw arkadaşım var yaw var nasıl olmaz anlamıyorum yaa varrr. Ben görevde mörevde değilken çatından çatıya atlarken adamın birinden ok yedim de onun yüzünden dengemi kaybedip aşaa düşüp öldüm, var. Böle saçma bişe mi olur. :P

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 30 Temmuz 2011, 06:15:43 »
Şuan kuş tüyü yatağımda uzanıyorken kalkıp konsolu açamayacağım ;D :P ama emin ol ki kulelerdeki 1-2 asker ve görevlerdeki özel askerler dışında hatırlamıyorum ben. Gerçi 2 yıl oldu oynayalı unutmam muhtemel ama neyse emin gibiyim ben :D

Şunu demek istiyorum, yok değiller ama azınlıklar... Yani 200 metre mesafede en fazla 5-6 okçu gibi düşün. Var tabii koskoca şehrin hiç gözetleyicisi yokmu elbette var. Fakat diğer oyunlara nazaran biraz tırt sayıdalar ;D
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2011, 06:18:21 Gönderen: El Tahir »