Spoiler içerebilir (Desmond Lucy i bıçakladıktan sonra ne oldu ?(Fan çalışması)

• 18 Yanıt
  • 5040 Gösterim
*

Çevrimdışı doublecano98

• *
  • 865
  • Adamsın SENTİNEL
    • MSN Messenger - caner_hassan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Anlamadığım bişey var.Shaun ve  Rebecca donmuştu.Onlar nasıl donmaktan kurtuluyo.

*

Çevrimdışı P!TD

• *
  • 438
  • Hey,whasa matta you Altaïr?
    • Profili Görüntüle
Şimdi tam bilmiyorum ama lucy sayesinde bunları takip eden bir kaç adam var hatta da vinci disparience(yazamadım) da konuşmaları geçiyordu bunlar bayıldığını görünce desmond'u tekrar animusa sokacaklar(hazır buldular tabi bilgiler almak için) lucy yaşarmı bilemem ama yaşamaz gibi geliyor bana(Desmondun tapınakçılarla savaşması için bir AMACI olmalı)
Zaten Desmond eninde sonunda Warren'den intikam alacaktı.Amaca gerek yok.Bundan sonrası Spoiler;
Spoiler: Göster
Zaten koskoca Piece Of Eden var.Kıyamet koparken birşey olacak o elmayı falan kullanacak sanırım Desmond veya başkası.Bir şekilde kıyamettende kurtulacaklar.Yoksa oyunun 3'lemesinden sonra oyun biterdi o zaman.Ve HER ZAMAN DİYORUM LUCY ÖLMEZ BENCE. ;D
"Roads ... where we're going, we don't need roads.''

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Amacı ne peki desmond'un zaten suikastçi olmak istemediğini biliyoruz daha önceden hatta kaçmıştı ellerinden yani 1. oyunda birini öldürmek için herhangi bir nedeni yok ama sırf lucy istediği için ve hayatını kurtardığı için animusta kalmayı seçtiğini düşünüyorum

*

Çevrimdışı P!TD

• *
  • 438
    • Profili Görüntüle
Amacı ne peki desmond'un zaten suikastçi olmak istemediğini biliyoruz daha önceden hatta kaçmıştı ellerinden yani 1. oyunda birini öldürmek için herhangi bir nedeni yok ama sırf lucy istediği için ve hayatını kurtardığı için animusta kalmayı seçtiğini düşünüyorum
Warren'ın tapınakçı olması ve Abstergo İndustries'de olması başlı başına sebepti zaten.Desmond;Shaun,Rebecca,Lucy ile bunu amaçlıyorlardı.

Lucy ölürse (ki ölmez), Warren öldürmedi ki Lucy'i.Neden intikam alsın Desmond durduk yere? Juno Desmond'u Apple ile yönetip Lucy'i bıçaklattırmadı mı? Warren ne alaka o zaman? ;D
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2011, 15:59:29 Gönderen: P!TD »

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Yav iyide desmond adam öldürmek istemiyor bu yüzden kaçtı suikastçilikten bu yüzden barda çalışıyor  warrenin tapınakçı olması adamın umrumda bile değil  ;D

*

Çevrimdışı P!TD

• *
  • 438
    • Profili Görüntüle
Yav iyide desmond adam öldürmek istemiyor bu yüzden kaçtı suikastçilikten bu yüzden barda çalışıyor  warrenin tapınakçı olması adamın umrumda bile değil  ;D
İşte tamam,anlaşmaya başladık sonunda. ;D
Bende demek istiyorum ki;Desmond Ezio ve Altair'in anılarını gördükten sonra artık kafasına yerleştiriyor bu tapınakçıları.Warren'ın da Tapınakçı olduğunu öğrendikten sonra intikam almayı planlanlıyorlardı.Sonra Warren falan kaçıyor,ihanet ediyor yani.Desmond ve ekibi de Piece Of Eden'i bulduktan sonra bir şekilde Warren ile ilgileneceklerdi zaten.Tabii o Juno olayı olmasaydı.

Yani kısacası;Bıçaklattıran Juno'ydu.Warren'dan Lucy'nin intikamını almak değil olay. ;D Desmond ilk önce şu elmayı kullanacak sanırım.Sonra ekibiyle beraber tapınakçılardan intikamını alacak falan... ;D

*

Çevrimdışı musti142

• *
  • 584
  • ASSASSİNO
    • Profili Görüntüle
Elmaya Bak Arkadaş Her Bi Şeyi Yapıyor Bi Tek Pc Ye Ertelenmesini Engelliyemiyor :D
kesinlikle aynı fikirdeyim :D
(---REQUİESCAT İN PACE MY LOVE---)

*

Çevrimdışı ElSalvador

• *
  • 7
  • Hiçbir şey gerçek değil.Herşeye izin verildi!
    • Profili Görüntüle
Elmaya Bak Arkadaş Her Bi Şeyi Yapıyor Bi Tek Pc Ye Ertelenmesini Engelliyemiyor :D

Ayıpsın ben sana tahtadan yaprım  ;D

*

Çevrimdışı Furkany1630

• *
  • 347
  • Hmmmm
    • Profili Görüntüle
Ya bu arada Desmond's Journey 5 'in sonunda Desmond suikastçiliği kabul ediyo hatta "My Name İs Desmond Miles And I Am An ASSASSİN" diyo