ACR Soru-Cevap (MP)

• 428 Yanıt
  • 45069 Gösterim
*

Çevrimdışı Duras

• *
  • 99
  • Karanlıkta Çalışırız Aydınlığa Hizmetmek İçin.....
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ACR Soru-Cevap (MP)
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2011, 11:49:38 »
Altair ile Ezio arasında istediğimiz zaman mı gitcez oyunu oynuyorum daha başındayım da merak ettim :D yoksa sequence lerde felan mı değişicez

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2011, 12:06:35 »
Brotherhood'dada Revelations çıkmadan önce hiç bulmuyordu. yarım saat bekleyince anca 1 oyun buluyodu onu da ya oynuodum yada disconnected oluyodum. Reveleations dad 2-3 kişi gelior 4. kişi gelmior oun başlaması için sonra hepsi çıkıyor baştan oyun arıyor. Hadi brotherhoodda oynayan kalmamıştır dedim. Revelations da damı yok?

Sende sorun var .MP de oyuncu bulmak zor değil.Kendim gayet rahat bir şekilde oyuncu bulabiliyorum.

*

Çevrimdışı takeshi

• *
  • 1
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Kasım 2011, 20:14:02 »
Peki gene 5 dk kadar sürüormu yoksa daha ilk dakikada oyuncuları buluyormusun çünkü benimde oyuncu bulmada sorunum var port ayarı yaptım ama bir şey deişmedi gibi girincede oyunun yarısında dc yedigimi hatırlarım oyuncu bulmak bayağ zor gelior bu arada nerede oturuorsun?

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2011, 09:20:56 »
Peki gene 5 dk kadar sürüormu yoksa daha ilk dakikada oyuncuları buluyormusun çünkü benimde oyuncu bulmada sorunum var port ayarı yaptım ama bir şey deişmedi gibi girincede oyunun yarısında dc yedigimi hatırlarım oyuncu bulmak bayağ zor gelior bu arada nerede oturuorsun?

İstanbul Kartal da oturuyorum 5 dk falan bekliyoruz en fazla  ;)

*

Çevrimdışı Raziel

• *
  • 446
  • Nine-Tailed Fox
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2011, 09:27:36 »
Bir arkadaşla Brotherhood'u almıştık oyunu online oynamak için. Ama o konsol sürümünü almıştı. O 5 dakikada oyun bulabilirken ben pc de 2 saatte oyun bulabiliyordum. Revelations'da da bu kural sürerliliğini yitirmeyecek sanırım.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2011, 11:48:55 Gönderen: Raziel »

*

Çevrimdışı TheCarnage694

• *
  • 191
  • I'm a Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Aralık 2011, 21:13:59 »
Oyunu 2-3 gün için alıcağım  daha önce hiç bir AC serisini almadığım için MP'si hakkında pek bilgim yok.MP oynamak için hesap almak falan gerekiyor mu? Gerekiyorsa ben önceden hesap alayım ( hangi siteden) ?

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2011, 21:34:24 »
gerekmiyor

*

Çevrimdışı TheCarnage694

• *
  • 191
  • I'm a Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2011, 21:37:04 »
gerekmiyor

Teşekkürler :) Fakat forumda görmüştüm Uplay diye bir şeyden bahsediyorlardı.Ondan üyelik lazım değil mi?

*

Çevrimdışı HookerBinOmar

• *
  • 442
  • Golden Eagle'ın Deli Kadiri
    • MSN Messenger - omer_yazici98@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2011, 21:38:10 »
Brotherhoodda ben 2dk bekliyordum max hemen buluyordu pc istanbul üsküdarda oturuyorum ve oturduğum yerden denizi görebiliyorum :D
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2011, 21:39:45 »
gerekmiyor

Teşekkürler :) Fakat forumda görmüştüm Uplay diye bir şeyden bahsediyorlardı.Ondan üyelik lazım değil mi?

Hmm oyunun içine girdiğinde sanırım üye olabiliyorsun Uplay a