ACR Soru-Cevap (MP)

• 428 Yanıt
  • 41518 Gösterim
*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
Ynt: Multiplayer
« Yanıtla #420 : 29 Ağustos 2013, 20:15:13 »
assassin's creed revelations MultiPlayer Oynamak İçin Orjinal Olması Şartmı ?
-Torrent Flan İndirip Sonra Key Generator Yapıp MultiPlayer Flan Oynanırmı ?
--Eğer Yukardaki Yazdıklarım Olmassa Orjinal Alıp Sonra MultiPlayer Oynarmıyım ?
---- Assassin's Creed Revalations MultiPlayer Oynayan Varmı ?

_Yorumları Bekliyorum         

1)Evet Şart Uplay sisteminde çoğu wareze çözüm geldi
2)Hayır Orjinal Şart
3)Oynayan belli bir kitle var ama ne durumda bilemem ac4den sonra da o kitle azaladabilir
4)Evet ben oynadım.

Ynt: ACR Soru-Cevap (MP)
« Yanıtla #421 : 10 Ocak 2014, 23:18:51 »
acr multiplayer a girince adam bekleme yerinde bekliyom adam gelmiyo ama sol üstteki internet bağlantısı 1 çekiyo adamlarmı oynamıyo yoksa internettemi sorun var (internette sorun varsa çözüm nedir?)

« Yanıtla #422 : 12 Ocak 2014, 14:20:14 »
acr multiplayerda nat ın rengi kırmızı yeşil yapmanın çözümü ne?

*

Çevrimdışı hasimk442

• *
  • 3
  • The Tief
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #423 : 23 Mart 2014, 15:11:01 »
Merhaba assassin severler benim bir sorum olucak

multi de wanted modunu oynarken  sistem puanlama hatası mı yapıyor ne kafayı yemek üzereyim

ben 13 adam öldürüyorum  alıyorum 5.000 puan

başka bir adam  9 tane öldürüyor alıyor 10.000 gerçekkten ççok sinir bozucu bir şey :@ :@

öldürülme sayısıda genelde hep en az benim oluyor ama yinede 1. gözükmüyorum ya fıttırıyorum

bunun gibi bir çokkez  oldu foto falanda çektim hatta 

bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim :)

« Yanıtla #424 : 22 Haziran 2014, 15:50:29 »
Merhaba multiplayerda perkler in kill streak ve loss streak ların  ne işe yaradığını, anlamlarını yazabilir misiniz ?

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #425 : 19 Temmuz 2014, 12:17:25 »
Merhaba assassin severler benim bir sorum olucak

multi de wanted modunu oynarken  sistem puanlama hatası mı yapıyor ne kafayı yemek üzereyim

ben 13 adam öldürüyorum  alıyorum 5.000 puan

başka bir adam  9 tane öldürüyor alıyor 10.000 gerçekkten ççok sinir bozucu bir şey :@ :@

öldürülme sayısıda genelde hep en az benim oluyor ama yinede 1. gözükmüyorum ya fıttırıyorum

bunun gibi bir çokkez  oldu foto falanda çektim hatta 

bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim :)
Adamı ne kadar gizli öldürüsen o kadar fazla puan alırsın.Adamı koşarak öldürüyorsan düşük puan alman normal.Gizli dediğim de mesela samanların arasına girdikten donra adamı öldürürsen tam hatırlamıyorum ama 200-300 puan ekstra veriyor.Birde hedefin altında "İncognito" gibi bir bar var ya işte o barı tam doldurursan bayağı bir puan veriyot.Barı full yapman için hedefi sessizce 20-25 saniye takip et ve koşmadan öldür.Puanın bayağı artar ;)

Merhaba multiplayerda perkler in kill streak ve loss streak ların  ne işe yaradığını, anlamlarını yazabilir misiniz ?
Perk'ler sana brlirli bir özellik kazandırır.Yani biri yeteneklerini kullandıktan sonraki süreyi düşürürken bir diğeri bu koşarak kapılardan geçiyorsun ya işte o kapıları açar falan.Kill Streak'lar da belli bir kişi öldürdükten sonra sana ekstra puan verir ;).

acr multiplayerda nat ın rengi kırmızı yeşil yapmanın çözümü ne?
Galina onun çözümü yok diye biliyorum.Ama internetin ya yavaştır yada Wi-Fi PC'ne uzaktır.

« Yanıtla #426 : 09 Aralık 2014, 22:47:59 »
Beyler Daha geçen ACR aldım oyuna giriyom çok güzel ama oyundaki karakter ve harita gözükmüyor oyun içinde bi yerlerde yürüyom ama mapteki binalar falan gözkümyor boşlukta gidiyorum düzelmesi için ne yapabilirim :'(

*

Çevrimdışı arda19989

• *
  • 10
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #427 : 03 Temmuz 2016, 08:10:32 »
MP ne sıkıntı işmiş ya

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 54
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #428 : 14 Ağustos 2016, 18:55:32 »
Hacılar benim uplay den online oluyom ac rev multi atcam ama bağlanmıyo net açık oysaki yardım edermisiniz
Hem oyunları indirimli al, hem de sürekli para kazan! G2A Goldmine'a üye ol: https://www.g2a.com/r/user-58886a77deb72