ACB Soru-Cevap (MP)

• 103 Yanıt
  • 17067 Gösterim
Ynt: ACB Soru-Cevap (MP)
« Yanıtla #100 : 30 Haziran 2014, 16:36:39 »
ya ben ac brotherhood'u yeni aldım multiplayer nasıl oynayacamı bilmiyorum daha önce singleplyaer bitirmiştim yardımcı olurmusunuz

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 30 Haziran 2014, 16:38:35 »
ya ben ac brotherhood'u yeni aldım multiplayer nasıl oynayacamı bilmiyorum daha önce singleplyaer bitirmiştim yardımcı olurmusunuz
Şuan AC:B'de multi oynayan bulman çok zor,hatta belki imkansız.Çünkü oyun baya eskidi.Millet şuan yeni çıkanlardan oynuyodur.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

« Yanıtla #102 : 30 Haziran 2014, 16:49:31 »
BİZ Bİ KAÇ ARKADAŞ ALDIK ŞİMDİ OYNADIM AMA OYNAYAMIYORUM NE YAPACAZ Bİ ANLATABİLİRMİSİN

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 30 Haziran 2014, 16:52:39 »
BİZ Bİ KAÇ ARKADAŞ ALDIK ŞİMDİ OYNADIM AMA OYNAYAMIYORUM NE YAPACAZ Bİ ANLATABİLİRMİSİN
Sen özele gel ben ordan anlatayım sana.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han