AC Revelations sonu AŞIRI SPOİLER!

• 24 Yanıt
  • 9128 Gösterim
*

Çevrimdışı eziottoman

• *
  • 229
  • requiescat in pace
    • Profili Görüntüle
    • Assassins Creed 1092
    • E-Posta
Ynt: AC Revelations sonu AŞIRI SPOİLER!
« Yanıtla #10 : 13 Aralık 2011, 15:42:06 »
sonunda ezio apple dokunmuyor.. sanki geri kalan hayatım bununla geçmesin diyor..

fakat anlamadığım ezio kütüphaneye girdi fakat hiç bir şey yapmadı...
Altair's motivation: Duty | Ezio's motivation: Revenge | Connor's motivation: Justice | Edward's motivation: Infamy | Aveline's motivation: Liberation | Nikolai's motivation: Family

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4640
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2011, 15:53:27 »
"Bir hayat için yeterince gördüm." diyor yani Elma'yı almak istemiyor.

Ezio kütüphanede ne olduğunu bilmiyordu. Girdikten sonra, Mesaj ona verildi daha ne yapsın?

*

Çevrimdışı eziottoman

• *
  • 229
  • requiescat in pace
    • Profili Görüntüle
    • Assassins Creed 1092
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2011, 16:57:05 »
Emrehan öylede yani tam olarak mesaj neydi ? Mesaj Desmond'mu?
Altair's motivation: Duty | Ezio's motivation: Revenge | Connor's motivation: Justice | Edward's motivation: Infamy | Aveline's motivation: Liberation | Nikolai's motivation: Family

« Yanıtla #13 : 23 Aralık 2011, 19:18:48 »
mesaj, ezio'ya değil, Desmond'a....

Ezio kendi de söylüyor orda: "Görevimin, bir mesajı iletmek için aracı olmak olduğunu anladım" gibi birşey söylüyor.
I have seen enough for one life -  Ezio Auditore

*

Çevrimdışı ElSalvador

• *
  • 7
  • Hiçbir şey gerçek değil.Herşeye izin verildi!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2012, 19:22:33 »
Desmond elmayı alınca daha öncekiler onu kontrol edip bilerek lucy'i öldürttü ki desmond başka bişey düşünmeden sadece işlerini yapsın

(galiba) :D

*

Çevrimdışı FearKnight

• *
  • 1329
  • MM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Ocak 2012, 19:46:37 »
Spoiler: Göster
Bence Biz Bu Sefer desmond Olacağız. Neden mi ?.Çünkü Desmond Altair ve Ezio'nun Soyundan İse O da Hikayenin Baş Karakteri Olacaktı. Birde Bildiğim Kadarıyla Apple Of Eden İle Desmond Lucy'i Hidden Blade ile Bıçaklayarak Öldürmüştü.Ayrıca Arkadaş 6. Apple Of Eden Var Demişti. Bir Arkadaşta Onları Toplıyacağız Dedi. Bence Desmond ve Ekibi (İsimlerini Pek Hatırlamıyorum) Onları Dünyanın Farklı Yerlerine Giderek Toplıyacak.Şimdi Herkesin Aklına Takılan Soru Şu Olabilir. Animus ne olacak ? . Arkadaşlar AC 3 E2 Trailerinde Ezio Kız Kardeşine Mektup Yazıyor.Bu Sıradaki Bölümde Kız Kardeşinin Senaryo için de Büyük Bir Yer Kaplayacağını Sanıyorum.Böyle Ben Düşünüyorum.Bu Ezio İle Son Oynayışımızdı. Ona Son Bir Defa Bakalım. Ve Yeni Karakterimizi Merakla Bekleyelim :) (Şahsen Desmond Olacağız Diyorum)

« Yanıtla #16 : 13 Ocak 2012, 13:57:56 »
BENCE LUCY ÖLMEDİ ÇÜNKÜ SHAUN REBECCA VE W.MİLES YANİ DESMOND UN BABASI DESMONDUN YANINDALAR ARABAYI KİM KULLANIYO HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ :d BENCE LUCY ARABAYI KULLANAN KİŞİ
                                    düşmanlarınızı çok sevin çünkü zayıflıklarınızı yanlız onlar açıkca söylerler

« Yanıtla #17 : 13 Ocak 2012, 15:25:28 »
bence lucy ölmedi çünkü ACR sonundaki cinematik te desmond un yanında babası shaun ve rebecca vardı ozaman arabayı kim kullanıyodu?
                                    düşmanlarınızı çok sevin çünkü zayıflıklarınızı yanlız onlar açıkca söylerler

« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2012, 15:38:44 »
Ayaklarının altında 2012 teknolojisi var, adamlarda Animus var, kullanmayı biliyorlar. Arabaları mı otomatik gitmeyecek? :D

*

Çevrimdışı FearKnight

• *
  • 1329
  • MM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2012, 16:06:49 »
Ayaklarının altında 2012 teknolojisi var, adamlarda Animus var, kullanmayı biliyorlar. Arabaları mı otomatik gitmeyecek? :D

Doğru Dedin :D