AC Revelations sonu AŞIRI SPOİLER!

• 24 Yanıt
  • 8889 Gösterim
*

Çevrimdışı novemba

• *
  • 6
  • Suikastçılar...
    • MSN Messenger - wolt_emre_67@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin İlk Ve Tek Oyun Çeviri Sitesi
Ynt: AC Revelations sonu AŞIRI SPOİLER!
« Yanıtla #20 : 21 Ocak 2012, 23:04:28 »
İlk bölümde Desmond animus adasındayken, rebeccayla shawn konuşuyorlar lucy hakkında. cenazesi kaldırıldı felan diyorlar. LUCY öldü ve gömüldü arkadaşlar. Cenazesini kaldırdılar R.I.P Lucy

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 22 Ocak 2012, 21:06:14 »
Öldü arkadaşlar.

Arabayı herhangi bir suikastçi sürüyor olabilir, bunun anlamı Lucy olduğu değil :)

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 22 Ocak 2012, 21:13:09 »
bence lucy ölmedi çünkü ACR sonundaki cinematik te desmond un yanında babası shaun ve rebecca vardı ozaman arabayı kim kullanıyodu?

Öncelikle Araba durmuştu. Yani oraya parketip desmondun uyanmasını beklemiş oolabilirler.
İlk bölümde Desmond animus adasındayken, rebeccayla shawn konuşuyorlar lucy hakkında. cenazesi kaldırıldı felan diyorlar. LUCY öldü ve gömüldü arkadaşlar. Cenazesini kaldırdılar R.I.P Lucy

Evet buda Doğru

*

Çevrimdışı Furkany1630

• *
  • 347
  • Hmmmm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 02 Haziran 2012, 19:19:54 »
Benimde anlamadığım şeyler var. Hazır bir konu açılmış bende buradan yazayım:
Spoiler: Göster
1-Oyunun son kısmında Ezio Desmond'a bir şeyler söyledi. O ana kadar Ezio Desmond'ın ismini sadece Minerva'dan duymuştu. Başka hiç bir yerde rastlamadı. Orda Ezio'ya vahiy mi indi de Desmond'la konuştu?
2- Altair apple of eden'ı kütüphanesine kapatmış. Elma burdaysa Roma'daki apple of eden nedir? Bu elmadan kaç tane var?
3-Konuyu açan arkadaşın dediği gibi, Lucy neden öldü?
4-Son sinematikte dünyanın sonu geldi. Bu Desmond'ın gördüğü bir hayal veya gelecekmiydi?

Evet soru çok. Cevaplayabilecek yiğit arkadaşlar arıyoruz.
1-Elma sayesinde Desmond'ı görmüş olabilir
2-Arkadaşım sanırım 5 , 6 tane piece of eden var. 2 tane elma olabilir ama ikiside farklı
3-Sixteen Desmond'a birşeyler söylemişti.  Sanırım sevdiğin kişi bir templar demye çalışmıştı dolaylı yoldan...
4-Desmond'ın gördü ilk medeniyette olan kıyametti fakat orada 10.000'e yakın kişi kurtuldu
Yardımcı olabildiysem çok mutlu olurum .)

*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Haziran 2012, 09:28:14 »
Oyunun sonunda Desmondun uyanmasını zaten bekliyordum. Ancak adam kapıyı açınca ekranın zoomlandığı o anahtar biçimindeki şeye bi anlam veremedim. Subject 16 da silindi gitti üzüldüm adam için. Sondaki spoilerda baya bi çarpıcıydı. Demekki 2012 onlara olan aynı şey eğer durdurulmassa Desmond'un dünyasına da olacak. Bence AC 3 de Desmond Masyaf'a gidip Ezionun almadığı apple of edeni alıcak. ''Ne yapacağımızı biliyorum'' dan kastığı bu olsa gerek.  Bu arada oyunda Tanrıların( The ones who came before) neden Lucy'i öldürttü açıklanmadı mı yoksa ben mi kaçırmışım?

O anahtar biçimindeki şey masyaf oyundaki günde müze gibi birşeye bürünmüş sanırım ACIII'de galiba onu tekrar eski masyaf yapacagız ( yani müzelikten çıkaracagız ) anahtarlarda zaten saklanmış bir biçimde duruyor yerini bilmiyoruz kapının üstünde koysa gelen geçen apple'yi alır .)
Subject 16'da gerçek hayatta yaşıyor zaten I'm Alive yazıyordu Lucy'i galiba oyun firması istemedi yada başka bişi vardır onuda ACIII'de buluruz galiba.