Assassin's Creed Embers'in Sonu [SPOİLER] (Embers'i izlemeyen girmesin)

• 46 Yanıt
  • 12217 Gösterim
*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
Şimdi hiç Ac serisinde ağızı kesilen adam olmadı oldumu hatırlıyormuyuz  ??? 

Bu adam bir iş var bu adam tanıdık .Bu adam düşmanlarımız çocuğu olamaz çünkü ailelerini sağ bıraktımı Ezio hAYIR TABİKİDE .O adamın Ezio nun ölümünde parmağı var.

DLC konusuna gelirsek çok iyi fikir bencede.

Cladio zaten olması imkansız o çocuk Ezio nun yanında böle konuşamaz zaten .Bir denizci gibi adam kılığı kıyafeti konuşması falan.

*

Çevrimdışı GrayWolf

• *
  • 496
  • Bozkurt Dirilişi
    • Profili Görüntüle
Ezio   bence senin derdin floransayla dill diyo adama   ben ilk izlediğimde duccionun çocuu olduğunu düşündüm bence öle

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
Bence DLC yi Bekleyelim :D

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı The Auditore

• *
  • 262
  • No Apologies...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Benim asıl teorim:
Spoiler: Göster

BENCE MARCELLO ÖLDÜRDÜ!!!! Hatta AC Wiki'de Marcello konu başlığı altında uyuyan bir çocuk vardı ve ben saçlarını Ezio'nun yanına oturan adama benzettim şahsen.
Marcello kendi babasını öldürdü.Çünkü yeni THE MENTOR olmak istiyordu.
Veya Tapınakçılar ona liderlik teklif etti,onu öldürürsen Grand of the Templar Order olursun dediler.
Ya da o adam Ezio'nun öldürdüğü düşmanının ailesinden biri (Ezio onu unutmuş olabilir veya Ezio düşmanını öldürürken o başka bir yerde de olabilir.

Bir de arkadaşlar Story mod ile ilgili bir DLC geleceği kesin mi ?

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
Benim asıl teorim:

BENCE MARCELLO ÖLDÜRDÜ!!!! Hatta AC Wiki'de Marcello konu başlığı altında uyuyan bir çocuk vardı ve ben saçlarını Ezio'nun yanına oturan adama benzettim şahsen.
Marcello kendi babasını öldürdü.Çünkü yeni THE MENTOR olmak istiyordu.
Veya Tapınakçılar ona liderlik teklif etti,onu öldürürsen Grand of the Templar Order olursun dediler.
Ya da o adam Ezio'nun öldürdüğü düşmanının ailesinden biri (Ezio onu unutmuş olabilir veya Ezio düşmanını öldürürken o başka bir yerde de olabilir.

Bir de arkadaşlar Story mod ile ilgili bir DLC geleceği kesin mi ?

Yok öle bişi

Herşeyi geçtim Ezio gibi bir babanın yanında Firenze kızlarının içine tüküriyim Roma kızları lokum gibi diyemez .14 yaşındaki bir çocuğa benzemiyor o adam .

*

Çevrimdışı Stanly

• *
  • 35
  • cCcEziocCc
    • MSN Messenger - master_stanly@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ezio başta bu çocugu tanımıyor sonra bırbırlerıne bakıyorlar hafiften kafa sallıyor işaret çakıyor sonra ezio :[ Çok üzüldüm ya balık yerken izliodum iştağım kaçtı :S

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Evet ondan bişi var çünkü ezio ona bakınca adam hafiften böle bi kurnazlık var gibi bakıyo ezioda çok şaşırıyor ondan sonra bide adam elini tutuo. Yabancı olsa elini nie tutsunki.. Duccio'nun oğlu olamaz çünkü daha genç olması lazım....

Çok kafa karıştırıcı ve garip bir olay.. Max Payne çağırın ;D

*

Çevrimdışı Raziel

• *
  • 446
  • Nine-Tailed Fox
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
O adamın kim olduğuna illa bir mantık yürütmek gerekmiyor. Sıradan bir suikastci olabilir.
Adam yanımıza geliyor, "Roma kızları mükemmeldi Firenze kızları çok yavan" gibisinden bir şey söylüyor. Ezio'da "senin derdin Firenze kızları değil" diyor, onun üzerine adam hafif sırıtıyor ve elimizi tutuyor( tam bu noktada Ezio'ya poison veriyor. Ezio'da bunun bilincinde. Bi zamanlar kendisi yapıyordu aynı numaraları). Adam kalktıktan sonrada kalbi sıkışıyor ve ölüyor. Fazla sansasyon yaratacak bir son değildi.

Ama insana ey gidi gitti dağ gibi Ezio dedirttiriyor.  Neler neler yaptı gençliğinde... Birde ölümüne bakın.  Requescat in Pace Ezio (1459 - ∞)

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
O adamın kim olduğuna illa bir mantık yürütmek gerekmiyor. Sıradan bir suikastci olabilir.
Adam yanımıza geliyor, "Roma kızları mükemmeldi Firenze kızları çok yavan" gibisinden bir şey söylüyor. Ezio'da "senin derdin Firenze kızları değil" diyor, onun üzerine adam hafif sırıtıyor ve elimizi tutuyor( tam bu noktada Ezio'ya poison veriyor. Ezio'da bunun bilincinde. Bi zamanlar kendisi yapıyordu aynı numaraları). Adam kalktıktan sonrada kalbi sıkışıyor ve ölüyor. Fazla sansasyon yaratacak bir son değildi.

Ama insana ey gidi gitti dağ gibi Ezio dedirttiriyor.  Neler neler yaptı gençliğinde... Birde ölümüne bakın.  Requescat in Pace Ezio (1459 - ∞)

Gayet Mantıklı Ama Niye Bi Suikastçi Öldürsünki Onu Mentor O Bence Şu Vali Vezir Falan Varya Onlar Gibi Bi Suikastçi

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Evet benimde aklıma geldi ama biraz açıkçası kafam karıştı yani posion vermiştir dedim ama neyle verdi elini tutup nasıl verecekki ?

Hem doğru dio İso niye bir suikastçi yapsın, belki tapınakçıdır ama ne bilim ubisofta bu yakışmadı derim ben öle bişi olduysa bence ubisoft gibi bir studio o adamı mutlaka önemli biri yapmıştır.