Assassin's Creed'in kötü yanları.. paylaşın bilen aydınlatsın

• 63 Yanıt
  • 12571 Gösterim
*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
:) :) 7/24 buradayım

*

Çevrimdışı QuickSniper06

• *
  • 972
  • Uplay ID : QuickSniper
    • MSN Messenger - quicksniper06@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Channel
    • E-Posta
Yapanlar bilirler Marcenery mekanında Fight club var Ordakilerin bizi 2 yumrukta devirmesi ama bizim onları hem yumruk ve tekme atarak zar zor öldürmemiz üstelik 5 marcenery yi böle dövmek ayrı bi zor :( hemde 30 snde (counter ve combo attackda yok)

Bu özellikler bi yana oyun Türkiyede geçiyor iki kelime türkçe ediolar sonra hemen ingilizceye geçiolar
Ama Türkçeyi oyunda bitek Kasim ve Dogan iyi kullanıyor Yusuf Türkçe konuşmayı bilmiyor :D

Den savunmaları kötü deil yapan çok iyi yapıyor ama ben bilmediğim için bana kötü geliyor şuan 3 den saldırı altında :(

Altair görevlerinin aşırı derece kısa olması.

[spoiler][spoiler/]

*

Çevrimdışı akyurt

• *
  • 1457
  • Nice yitik biçek erse öz sapın yonumas
    • Profili Görüntüle
oyunda etkin olmayan karakterlerde misal dilencilerde türkler kullanılmış seslendirme için. yusufu türk seslendirmiyo zaten seslendiren adama 3-4 tane türkçe kelime öğretmişler arada söylüyo :D adam biz hook and run yapınca şahane diyo şimdi şahane diyen kaldımı acaba :D

*

Çevrimdışı WarLyrics

• *
  • 160
  • Kill Him ! Kill Him !
    • Profili Görüntüle
    • Turkish People
Dilenci akçe verin diyor yanına gidip adama yumruk atıyorum ingilizce konuşmaya başlıyor !

Nasıl bir eğitim varsa o dönemde dilenci bile ingilizce konuşuyor :) Ülke yöneticileri ingilizce konuşuyor :)

askerler ingilizce konuşuyor osmanlıda değil ingilteredeyiz sanki her allahın kulu ingilizce konuşuyor :)

*

Çevrimdışı La_Ahad

• *
  • 270
  • Father into your hands,I command my spirit
    • Profili Görüntüle
Yeniçerilerin ölmesi zor değil...

Yumruğu seç. Adamlara dal.  Yeniçeri sana saldırırken counter Steal yap.bide yumruk çak tamam bitti..

Ama kılıçla daha keyifli
İmza kurallarını okuyunuz.

*

Çevrimdışı Hunter

• *
  • 178
  • Ezio Auditore da Firenze
    • Profili Görüntüle
Bana en çok saçma gelen şey 52 yaşındaki bir adamın böyle haraketler yapması.Sizce de saçma değil mi?52 yaşındaki adam nerdeyse bütün Osmanlı ordusunu tek başına yenecek!

*

Çevrimdışı akyurt

• *
  • 1457
  • Nice yitik biçek erse öz sapın yonumas
    • Profili Görüntüle
bu daha önce tartışıldı ubi açıklama bile yapmıştı o dönemde bu yaş en verimli yaşlar :D

*

Çevrimdışı novemba

• *
  • 6
  • Suikastçılar...
    • MSN Messenger - wolt_emre_67@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin İlk Ve Tek Oyun Çeviri Sitesi
Bana en çok saçma gelen şey 52 yaşındaki bir adamın böyle haraketler yapması.Sizce de saçma değil mi?52 yaşındaki adam nerdeyse bütün Osmanlı ordusunu tek başına yenecek!
Dostum o dönemde en tecrübeli yaşlar 50 ile 60 yaşları arasıydı. O yüzden bir saçmalık yok ama bütün osmanlı ordusunu harbiden dize getirebilir durumda olması saçma olmuş biraz :)

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
Bir kişinin yeterli kılıç bilgisi olsa ve karşıdaki adamlarda tek tek dalsa olabilir bence...
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Hunter

• *
  • 178
  • Ezio Auditore da Firenze
    • Profili Görüntüle
O dönemdeki insanlarla bu dönemdeki insanlar arasındaki fark ne ki?O zaman ki insanda yiyip içiyordu şimdi ki insanda.Acaba bana ubi'nin açıklamasının linkini verirmisiniz?