Assassın's Creed 1092 Sitesini Arkadaşlarımıza Önerelim

• 2 Yanıt
  • 1491 Gösterim
*

Çevrimdışı Naklan

• *
  • 1295
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle siteyi kuran yetkililere teşekkürlerimi sunarım ve böyle bir siteyi boş bırakmayalım diyorum.

www.assassinscreed1092.com web adresine arkadaşlarınızın üye olmasını tavsiye ediniz ayrıca forumuda boş bırakmayıp paylaşımlar yapsınlar ve başka büyük sitelerdeki arkadaşları bu siteye kayıt olmasını tavsiye edin ve böylelikle her türlü yardım sitede mevcut olacaktır.Şimdiden teşekkürler Sitenin büyüyüp gelişeceğine eminiz.Şimdiden herkeze teşekkürler.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2011, 15:29:14 Gönderen: Naklan »

*

Çevrimdışı gangdogg

• *
  • 161
  • We work in the dark,to serve the light!..
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassın's Creed 1092 Sitesini Arkadaşlarımıza Önerelim
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2011, 21:04:04 »
Aslında böylesine güzel bi sitenin gereksiz konularla kalitesinin düşmesini açıkcası istemiyorum..Ama güvendiklerime önerilerimi yaptım bile..Karanlıkta kalmasına da göz yumamayız..Türk ve Müslüman olduğumuza göre güzel olan şeyleri paylaşmamız şart değilmi?..
Ahlak çerçevesinde tabi.. öyle herşeyi de değil yani :)

Spoiler: Göster

Alone in the darkness..

*

Çevrimdışı AloneWolf

• *
  • 193
  • Altaïr Ibn-La'Ahad
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassın's Creed 1092 Sitesini Arkadaşlarımıza Önerelim
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2011, 01:40:21 »
Harika bi oyunun harika bir 'Türk' forumu olmuş hayırlı ve uzun soluklu olur inşallah  :) Gerçekten bu Assassin's Creed serisini çok sevdim hayatımda en çok zevk alarak oynadığım oyunu ve böyle bi foruma üye olmakta benim için büyük bi şans.Bilmediğimi öğreniyorum,aklım yettikçe bilmeyenlere öğretmeye çalışıyorum.Düzeyli ve mantıklı bi forum umarım gereksiz boş insanlarla dolup anlamını yitirmez...
''We work in the dark to serve the light.We are Assassins..Nothing is true,everything is permitted...''

''I am lived my life the best of my ability..But I am not able to escape fate...''