Assassin's Creed III (Soru-Cevap Başlığı)

• 2623 Yanıt
  • 444218 Gösterim
*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed III (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #20 : 07 Nisan 2012, 09:43:41 »
tam olarak ne zaman çıkıcak oyun içi oynanış videosu 6-7-8 nisanmı?

Evet.

HARBİDEN CO-OP NEDİR

Mesela Multiplayeda bir sürü oyuncu birbiriyle savaşıyor. Co-opta bunun gibi ama bundan 2-4 kişi takım olup NPCler ile savaşıyorlar.
soru sordum 6-7-8 demi çıkacak?

Bu Akşama Doğru Çıkabilir . Şu Anda Toplantı Var.
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı UndererK

• *
  • 144
  • Ya Olduğun Gibi Görün, Ya da Göründüğün Gibi Ol.''
    • MSN Messenger - Under_erK_96@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Nisan 2012, 02:20:52 »
Beyler Birşey Sorucam Oyunun Yapımcısı Bile PC Oyuncuları Gamepad İle Oynasın Demişte Sizce Gamepad Dahamı Kolay Ben Hiç Gamepad İle Oynamadımda Eğer Daha Kolay Diyorsanız Uygunundan Bir Tane Gamepad Alıcam.

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 08 Nisan 2012, 12:58:53 »
Beyler Birşey Sorucam Oyunun Yapımcısı Bile PC Oyuncuları Gamepad İle Oynasın Demişte Sizce Gamepad Dahamı Kolay Ben Hiç Gamepad İle Oynamadımda Eğer Daha Kolay Diyorsanız Uygunundan Bir Tane Gamepad Alıcam.
Ben Gamepad Aldim Oynayis Alisana Kadar Biraz Zorluyor Ama Alisinca Güzel Oluyor Arkana Yaslaniyon Oynuyon :D ama Gamepad İle en İyi DMC Oynanir ;D ;D   

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı UndererK

• *
  • 144
  • Ya Olduğun Gibi Görün, Ya da Göründüğün Gibi Ol.''
    • MSN Messenger - Under_erK_96@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 08 Nisan 2012, 13:24:35 »
Ben Gamepad Aldim Oynayis Alisana Kadar Biraz Zorluyor Ama Alisinca Güzel Oluyor Arkana Yaslaniyon Oynuyon :D ama Gamepad İle en İyi DMC Oynanir ;D ;D

Teşekkürler Bilgi İçinde Beni Düşüdüren Şey Şu Gamepad İle Ekranı Çevirirken Adamda Olduğu Yerde Dönüpte Multiplayer Oynarken Beni Ele  Vermesin. Klavye+Mouse'de Öle Değil Mouse2yi Çeviriyon Adam Dönmüyor Ama Gamepad İle Öylemi Bilmiyorumda :D

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

Çevrimdışı hunter_334

• *
  • 173
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Nisan 2012, 21:13:47 »
arkadaşlar bir kaç gündür gameplay resimleri geliyor.ama grafikler çok kötü sebebi nedir
(daha önce açıklanmışsa özür dilerim)

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 08 Nisan 2012, 21:21:43 »

Teşekkürler Bilgi İçinde Beni Düşüdüren Şey Şu Gamepad İle Ekranı Çevirirken Adamda Olduğu Yerde Dönüpte Multiplayer Oynarken Beni Ele  Vermesin. Klavye+Mouse'de Öle Değil Mouse2yi Çeviriyon Adam Dönmüyor Ama Gamepad İle Öylemi Bilmiyorumda :D
Yok İstediğin Gibi Cevirebiliyorsun Hatta Sağ Taraftaki Dönebilen Tuş Sadece Kamera İle İlgili Sol Taraftaki Yürüme Falan x yuvarlak Falan Gerci Bende 1234 Yaziyor Ama Neyse İşte O Tuşlarda Counter Falan Sağ Üstteki Tuşlar İcin ( Oyundaki HUD ) lb RB De Hizli Koşma Assassin Cağirma kitlenme Falan icin Alişinca Baya Rahat Oluyor :) 

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 08 Nisan 2012, 21:22:40 »
arkadaşlar bir kaç gündür gameplay resimleri geliyor.ama grafikler çok kötü sebebi nedir

Daha beta aşamasında. Adamlar grafiklere çalışmamışlar. Oyunun çıkmasına daha çok var. Aynı şey ACR'de de olmuştu. Videolarda ve resimlerde grafikler iğrençti ama çıkınca çok güzel.

*

Çevrimdışı hunter_334

• *
  • 173
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Nisan 2012, 21:30:10 »

Daha beta aşamasında. Adamlar grafiklere çalışmamışlar. Oyunun çıkmasına daha çok var. Aynı şey ACR'de de olmuştu. Videolarda ve resimlerde grafikler iğrençti ama çıkınca çok güzel.
teşekkür ederim alponero her soruma yetişiyosun  :) :)

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Bruce Wayne

• *
  • 4
  • He İs Back !!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 09 Nisan 2012, 00:40:30 »
arkadaşlar co-op olaı nasıl açabilirmiyiz biraz ayrıca daha yayınlamadılar gameplay videosunu

*

Çevrimdışı Bruce Wayne

• *
  • 4
  • He İs Back !!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 09 Nisan 2012, 00:45:00 »
Cevap verecek yok herhalde olsun iyi akşamlar hadi kib... :-\ :-\