Cristina Vespucci'yi tanıyalım [Spoiler İçerir]

• 57 Yanıt
  • 21999 Gösterim
*

Çevrimdışı PyscHo

• *
  • 729
  • Şiddetli geçimsiz
    • MSN Messenger - alicanyasar_@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/PyscHo.Ubisoft
    • E-Posta
Cristina Vespucci'yi tanıyalım [Spoiler İçerir]
« : 12 Haziran 2011, 05:27:31 »

Cristina Vespucci(1459 – 1498) ,Floransa'da doğdu ve yaşıyordu.Federico auditore(Ezio'nun abisi) bir gece Ezio'yu Cristina ile konuşmak  için ikna etti. Ancak, Cristina Ezio'ya karşı hiçbir ilgisi yoktu.Ezio' bir kadın tarafından geri çevrilemeye alışık değildi.Cristina'yı evine kadar izledi.Ancak beklenmedik bir sürprizlerle karşılaştı.Vieri de 'Pazzi,Cristina'ya aşıktı ve ona tacizde bulundu bunu gören Ezio Vieri'yi bir güzel patakladı.Bu olaydan sonra Cristina'da Ezio'ya karşı duygular hissetmeye başladı...

Ezio ailesi ile birlikte Monteriggioni için terk etmesi gerektiğinde Cristina'nın, onunla gelmesini istedi.Ancak Cristina ailesinden ayrılmak istemiyordu,ve Ezio'nun bu teklifini reddetti.Ezio onu unutmaması ve hatıra olarak ona bir kolye verdi

1478 yılında, babasının ısrarı ile, Cristina Manfredo Soderini ile  nişanlandı. Ezio iki yıl içinde ilk kez Floransa'ya döndüğünde, Cristina, ziyaret ettiği ilk kişi oldu. Kısa bir konuşma sonrası,Manfredo kumar borcu borçlu kişi tarafından karşı karşıya geldiğini ve öldürmek istendiği ortaya çıkar bunu üzerine Ezio Cristina nişanlısı kurtarmak için koştu.Ezio Manfredo'yu kurtardıktan sonra onu köprüde sorguya çekti Cristina iyi bir eş olmaya emretti.Manfredo'ya ''onu gerçekten seviyor musun? ''diye sordu Manfredo'da onu sevdiğini söyledi.Sonra, Ezio Cristina'ya döndü ve öptü.Manfredo ona iyi bir koca olacağını emin emin olduğunu söyledi ve gitti...Cristina böyle bir şey beklemiyordu...

Sekiz yıl sonra, 1486 Venedik,Leonardo Da Vinci Ezio'ya Cristina'nın kocası ile Carnevale katıldığını söylüyor.Ezio maske takıyor ve Cristina'ya kocasıymış gibi davranıyor ve onu öpüyor.Cristina Ezio olduğunu anlıyor ve ona kızıyor.''Ben evliyim 2 senedir neredeydin'' der gibi ancak Cristina'da Ezio'yu hala seviyor ve ona aşık..

1494 yılında, Girolamo Savonarola Lorenzo de 'Medici ölümünden sonra Floransa kontrolünü ele geçirdi.

1498 yılında, Savonarola'nın adamları Manfredo Soderini öldürmek Palazzo ve Cristina'yı öldürmek istedi.Ezio Floransa'ya geldiğinde büyük bir şokla karşılaştı Manfredo kanlar içinde yerdeydi.Ezio Manferodo'ya bir kaç soru sordu.Cristina'nın yanına gitti.Cristina Savonarola'nın adamları tarafından saldırıya uğramış ve yara almıştı.Ezio Cristinayı kurtardı ancak her şey için çok geçti...

Ezio'nun Cristina'ya son sözü şu oldu
''Requiescat in pace my love''

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 13:39:38 Gönderen: PyscHo »
Look at me now I can see my past,
Damn I look just like my f-ckin dad.

Ynt: Cristina Vespucci'yi tanıyalım [Spoiler İçerir]
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2011, 09:48:29 »
Müthiş bir makale olmuş bu. Oyundaki en büyük üzüntüm olmuştu Cristina'nın ölmesi. Ezio'ya da yakıştırmıştım halbuki. :D

Emeğine sağlık..

*

Çevrimdışı Rich4arD

• *
  • 223
  • Ezio Auditore Da Firenze
    • MSN Messenger - Rammstein-Richard@hotmail.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/Mhmmt.Tredi
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2011, 12:05:17 »
Alla allaaaaa .s
Ben hiç hatırlamıyorum Christina'nın öldüğünü yaw .s

« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2011, 12:12:56 »
Cristina Misson'ları yapman gerekiyor.Bu arada güzel olmuş yalnız bazı cümleleri düzenle araya bağlaçları vs koy :)
Almuallim:I hold here a list. Nine names adorn it, nine men who need to die.Have you any questions?
Altair: Only where I need begin

*

Çevrimdışı legendezut

• *
  • 31
  • "Nothing is true, everything is permitted. "
    • AOL Instant Messenger - -
    • Yahoo Instant Messenger  - -
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2011, 12:24:17 »
Sırf bu sebeple en sevdiğim oyun oldu AC:B. Ezio gerçekten çok büyük acılar çekti bu yolda. ''Requiescat in pace my love''

"No sides... No enemies... No allies..."

*

Çevrimdışı batufb94

• *
  • 330
  • istanbul suikastçileri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2011, 12:46:02 »
Eline sağlık

Ezio çok aşıktı buna hatta evlendiğini duyunca bile sevgisi bitmemişti öldüğünde ben bile duygulandım biraz aşk filmi gibiydi tüm görevleri bitirip tam bu görevleri yapıyordum aşk filmi izler gibi olmuştum  :( :( :'( :'(

*

Çevrimdışı Rich4arD

• *
  • 223
  • Ezio Auditore Da Firenze
    • MSN Messenger - Rammstein-Richard@hotmail.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/Mhmmt.Tredi
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2011, 12:51:17 »
Cristina Misson'ları yapman gerekiyor.Bu arada güzel olmuş yalnız bazı cümleleri düzenle araya bağlaçları vs koy :)
Yapıyordum zaten ama devam etmedim neye yarıyor diye.. Keşke devam etseymişim.. Böyle bir anı nasıl kaçırırım :D Daha 2 gün önce tekrar bitirdim ama yapmadım.Tekrar bitiririm bu gün :D

*

Çevrimdışı DarkAssassin

• *
  • 453
  • Kartal Gözlü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2011, 13:10:03 »
Ezio'nun Cristina'yı tutup kolundan götürmesi gerekiyordu bence orda bırakmakla yanlıs yaptı kızın odasına pencereden girip sevişmeyi bilen adam kızı kolundan tutup götürmeyi ona sahip çıkmayıda bilmeli.
I am the last of the Mohicans and I am an Assassin !

« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2011, 13:28:08 »
Ezio'nun Cristina'yı tutup kolundan götürmesi gerekiyordu bence orda bırakmakla yanlıs yaptı kızın odasına pencereden girip sevişmeyi bilen adam kızı kolundan tutup götürmeyi ona sahip çıkmayıda bilmeli.

İtalya'da mı? :D

O zaman kız nişanlanınca, nişanlısını da öldürseydi. Orada bile adama "Do you love her!?" diye soruyorsa demek ki o kadar çok seviyordu ki Ezio Cristina'yı, onun mutluluğu için böyle bir karar verdi.

*

Çevrimdışı PyscHo

• *
  • 729
  • Şiddetli geçimsiz
    • MSN Messenger - alicanyasar_@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/PyscHo.Ubisoft
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2011, 13:30:11 »

Kardeşim gece  05:27:31'da yazdım eh biraz olsun :)
Look at me now I can see my past,
Damn I look just like my f-ckin dad.